Міністр оборони США пообіцяв «перевернути небо та землю», щоб допомогти Україні перемогти

Союзникам України треба діяти швидко.

Сполучені Штати пообіцяли «перевернути небо та землю», щоб допомогти Україні перемогти в обороні проти неспровокованого вторгнення РФ. Ця обіцянка прозвучала на зустрічі 40 країн-союзниць на німецькій військово-повітряній базі Рамштайн, де було обговорено питання посилення оборонних можливостей Києва проти Москви.

Як пише France24 з посиланням на AFP, міністр оборони США Ллойд Остін оголосив, що метою зустрічі союзників було «допомогти Україні перемогти у битві» проти Росії, а також «наростити українську оборону для протистояння майбутнім викликам».

«Україна вірить, що вона може перемогти, як і ми всі тут», — додав американський міністр.

США вже стали найбільшим постачальником міжнародної військової допомоги для ЗСУ. І Остін сказав, що Вашингтон «має намір продовжувати перевертати небо та землю, щоб задовольнити потреби Києва». Міністр оборони Німеччини Крістін Ламбрехт сказала, що Берлін збирається схвалити постачання Україні зенітних самохідних установок «Гепард».

Генерал сухопутних військ США Марк Міллі, який очолює Об’єднане командування штабів, наголосив, що Україні негайно потрібна велика військова допомога, щоб зупинити потенційну бійню, яку РФ вже перенесла на схід країни. За його словами, найближчі тижні будуть «критичними».

«Час не на боці України. Результат цієї битви залежить від людей у ​​цій кімнаті. Українці будуть битися. Ми повинні подбати, щоб вони мали все необхідне для цього», – цитує Reuters генерала Міллі.

Після поразки у битві за Київ Москва відправила свою армію на схід України, щоб окупувати дві області на Донбасі. Чиновники США за умов анонімності розповіли, що Росія зараз робить велику ставку на артилерійські удари. Вона спробує таким чином розбити українські позиції, наступаючи з кількох напрямків, щоб оточити значну частину української армії. Водночас у США вважають, що багато російських підрозділів вже виснажено. Деякі з них втратили по 30% особового складу. У Вашингтоні вважають, що це дуже великі втрати, щоб можна було говорити про боєздатність цих формувань.

Американські чиновники кажуть, що екіпажі деяких російських танків складаються лише з одного водія. А частина російського обладнання або зламана або застаріла. Водночас РФ все ще має чисельну перевагу та демонструє бажання відправляти ще більше своїх солдатів у бій. Москва також може економічно дозволити собі вести тривалу війну проти України, попри всі західні санкції», — пише Reuters, посилаючись на дані економістів та експертів у сфері оборони.

Своєю чергою, ВСУ має високий бойовий дух, українські військові креативніші, здатні адаптувати тактики до ситуації на полі битви. Крім того, українська армія краще знає місцевість, а також отримує зброю та розвідувальні дані від США та союзників. Тому, на думку американських військових, Україна має гарні шанси на перемогу. Міністр оборони США пообіцяв «перевернути небо і землю», щоб допомогти Україні перемогти.Світлина: ілюстративне фото з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Міністр оборони США пообіцяв «перевернути небо та землю», щоб допомогти Україні перемогти

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *