Последние новости
Пентагон використовує дані про війну в Україні для навчання штучного інтелекту

Це допоможе прорахувати всі можливі кроки російського командування.

Пентагон використовує штучний інтелект та технології машинного навчання для аналізу широкого спектра інформації, що надходить з війни, розв’язаної в Україні РФ. Це дозволяє краще розібратися в російській тактиці та стратегії, розповів виданню Defense one директор з оборонних досліджень та інженерних розробок з модернізації Міністерства оборони США Мейнард Холлідей.

«Ми обов’язково проводимо наступний аналіз того, що бачили щодо російської тактики», — заявив він. Всі дані вносяться до спеціальної бази даних, яка використовується для навчання штучного інтелекту, що дозволяє покращувати його роботу.

Грегорі Аллен, який очолює проєкт з управління II і є старшим науковим співробітником програми стратегічних технологій у Центрі стратегічних та міжнародних досліджень, заявив, що програми з відстеження конкретних об’єктів на кадрах, знятих з дронів, значно вдосконалилися останнім часом. Те саме стосується й фотографій, отриманих за допомогою супутників.

«Штучний інтелект та машинне навчання стає все більш ефективним і все більш поширеним фактором в операціях розвідки, спостереження та розвідки Сполучених Штатів», — сказав він. За словами Аллена, зібрані дані були надзвичайно корисними для відстеження того, що відбувається в Україні. «Міністерство оборони США та наші союзники користуються тим, що було створено протягом останніх п’яти років», — говорить Аллен.

Тобто застосування передових інструментів штучного інтелекту до загальнодоступних зображень дозволяє отримати критично важливу інформацію, яка може допомогти українським військовим запобігати атакам зі сторони військ РФ.

За словами фахівців, дані, отримані зараз, дозволять навчити штучний інтелект прогнозувати поведінку та тактику військ у майбутньому. Зокрема, це стосується військових Росії та Китаю. Вони також прагнуть зрозуміти те, як технології, що швидко розвиваються, можуть вплинути на поведінку ворога.

Фахівці у сфері безпеки також вважають, що санкції, введені проти Росії, а також невдачі російської армії в Україні, можуть уповільнити розвиток штучного інтелекту в цій країні, але не повністю зупинити його.Світлина: ілюстративне фото з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “Пентагон використовує дані про війну в Україні для навчання штучного інтелекту

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *