OpenAI представила перші творчі експерименти з відеогенеративною моделлю Sora

Після анонсу революційної моделі для генерації відео компанія OpenAI надала змогу протестувати її невеликій групі художників, дизайнерів та креативних директорів. Ділимося результатами їхніх творчих експериментів з цим новітнім інструментом штучного інтелекту.

Одне з перших відео створила канадська компанія Shy Kids, використавши нейромережу Sora для створення короткометражного фільму про людину з повітряною кулею замість голови. Творців вразила здатність моделі генерувати сюрреалістичні зображення.

Цифровий AR/XR-художник Дон Аллен Стівенсон пішов ще далі, застосувавши Sora для створення гібридних істот. Результатом його експерименту стали летючі свині, жирафо-фламінго та кото-риби – фантастичні створіння, що долають межі традиційного уявлення.

«Нейромережа не обмежена законами фізики чи усталеними способами мислення, що відкриває безмежний простір для чистої творчості», — ділиться враженнями Стівенсон.

Своє бачення майбутнього кіноіндустрії продемонстрував Пол Трілло — багаторазовий лауреат премії Vimeo Staff Picks за найкращі короткометражки.

«Працюючи з Sora, я вперше як режисер відчув повну свободу творчості без обмежень часу, бюджету чи потреби схвалення. Я можу генерувати ідеї та експериментувати сміливими, захопливими способами. Sora найефективніша, коли ви не копіюєте старе, а втілюєте абсолютно нові, раніше неможливі ідеї», — ділиться Трілло.

Завершує добірку кінематографічне відео від співзасновника креативного агентства Native Foreign Ніка Клеверова. Він використав Sora для візуалізації концептів і швидкої розробки креативів для брендів-партнерів. На його думку, нейромережа може вирішити проблему обмежених бюджетів у рекламі та кіноіндустрії.

Відео, створені за допомогою Sora, демонструють революційний потенціал штучного інтелекту для творчих індустрій — від кінематографа до реклами та дизайну. Відтепер митці отримали потужний інструмент для візуалізації найсміливіших ідей без обмежень.

Джерело: OpenAI

Читати також:

Ілон Маск подав судовий позов проти OpenAI та її гендиректора Сема Альтмана, звинувативши їх у порушенні контракту

Співробітник Microsoft стверджує, що генератор зображень компанії на основі ШІ створює сексуальний контент і матеріали з проявами насильства

Світлина згенерована ШІ

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *