Пентагон наголошує на необхідності $60 млрд для повноцінної допомоги Україні

Пентагон та вся адміністрація президента Байдена наполегливо закликають Конгрес США невідкладно ухвалити запит на додаткове фінансування задля надання допомоги Україні в обсязі понад $60 мільярдів. Про це заявив речник Міністерства оборони США генерал Патрік Райдер під час брифінгу.

За його словами, немає іншого шляху для повного задоволення потреб Сил оборони України на полі бою, окрім ухвалення законопроєкту про виділення додаткових коштів у розмірі, що перевищує $60 мільярдів. Саме така сума має бути спрямована на допомогу Україні.

Генерал Райдер зробив цю заяву, відповідаючи на запитання журналістів щодо можливого використання Пентагоном наявних коштів для підтримки України поза межами пакета допомоги, який наразі розглядається в Конгресі.

«Ми продовжуємо наполегливо закликати Конгрес якнайшвидше прийняти законопроєкт про додаткове фінансування, щоб ми могли підтримати Україну в цей нелегкий для неї час – та, звичайно ж, поповнити власні запаси», – наголосив представник оборонного відомства США.

Патрік Райдер підкреслив, що Україні «потрібні всі ресурси, передбачені в цьому пакеті допомоги». За його словами, «насправді немає іншого способу повністю задовольнити потреби Сил оборони України на передовій».

Нагадаємо, спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон провів приватні зустрічі з республіканцями щодо нового двопартійного пакета зовнішньої допомоги, зокрема для України, який також включатиме заходи з посилення контролю на кордоні США з Мексикою.

Раніше повідомлялося, що Конгрес США повернеться до розгляду питання надання допомоги Україні після того, як американський уряд отримає необхідне фінансування.

Читати також:

Сенат США остаточно схвалив пакет допомоги Україні та Ізраїлю на $95 млрд, але його доля у Палаті представників невизначена

Світлина: скриншот з відео

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *