Последние новости
Продай своє обличчя роботу за 200 тисяч доларів: пропозиція від компанії в США

Виробник роботів Promobot шукає «особистість» для свого наступного людиноподібного робота, який буде використовуватись у готелях, торгових центрах та аеропортах з 2023 року.

Ladbible з посиланням на Promobot пише, як вигідно продати своє обличчя.

Компанія Promobot базується в Нью-Йорку та відома своїми реалістичними гуманоїдними роботами, які вже використовуються у 43 країнах світу.

Роботи виконують різні функції, включаючи обов’язки адміністраторів, консультантів, промоутерів, гідів та консьєржів.

Виробник пропонує 200 тисяч доларів добровольцю, який готовий продати права на використання своєї особи протягом необмеженого проміжку часу.

«Наша компанія розробляє технології у галузі розпізнавання осіб, а також мови, автономної навігації, штучного інтелекту та інших областей робототехніки», — говорять в компанії.

У компанії Promobot зазначили, що інтенсивно виробляють та постачають на ринок людиноподібних роботів з 2019 року. Зараз творці роботів шукають кандидата з «добрим і дружнім» обличчям, чий зовнішній вигляд скопіюють на робота, що буде використовуватися в Північній Америці та на Близькому Сході.

Promobot також зазначає, що добровольцем може стати будь-яка людина незалежно від статі та раси, але старша за 25 років.

«Наші клієнти хочуть запустити масштабний проєкт, і для цього їм необхідно ліцензувати новий вигляд робота, щоб уникнути юридичних витрат», — інформують в Promobot.


Кандидату, що переможе у відборі, необхідно буде зробити 3D-модель обличчя і тіла для зовнішніх характеристик робота, потім наговорити не менше 100 годин мовного матеріалу, який буде використовуватися машиною для спілкування з клієнтами. Зазначається, що зовнішність обраного кандидата стане стандартним зовнішнім виглядом для роботів цього виду, старт діяльності партії заплановано на 2023 рік.


Світлина: Promobot

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Продай своє обличчя роботу за 200 тисяч доларів: пропозиція від компанії в США

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *