Нью-Йорк почав готуватися до затоплення через зміни клімату

Влада Нью-Йорка витратить $20 млрд на захист мегаполісу від змін клімату.

Про це повідомляє Euronews.

У найбільшому місті США вже розпочали підготовку до майбутніх кліматичних змін. Владою Нью-Йорка було прийнято план, який допоможе запобігти майбутнім потопам, викликаним зміною клімату. На реалізацію такого проєкту планується витратити близько $20 млрд.

Одним з перших місць у Нью-Йорку, яке ризикує бути затопленим, є Манхеттен. Саме цей острів виявиться першим під водою у разі підвищення рівня води в океані. Тільки в районі узбережжя Іст-Сайду мешкає 110 тисяч людей. На їх захист влада планує витратити $1,45 млрд.

Проєкт включає зведення 4 км стін, які включатимуть підняті паркові зони, захисні огородження і шлюзи. За розрахунками влади це допоможе убезпечити острів не тільки від зростання рівня води, а й від найсильніших штормів, які прогнозують вчені вже в найближчі роки.

Проєкт також передбачає оновлення підземних систем каналізації та водовідведення. Через масштабне будівництво тисячі дерев доведеться пересаджувати в інші місця.

Нью-Йорк є одним з перших мегаполісів, який зіткнеться з підвищенням рівня води Атлантичного океану через зміну клімату. Берегова лінія міста становить 836 км, через що воно вкрай уразливе до підвищення рівня води.

За прогнозами вчених вже до 2050 року рівень води в районі мегаполісу підніметься на 20-75 см, що потенційно може призвести не лише до затоплення острова Манхеттен, а й до всього мегаполісу.


Світлина: Shutterstock

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

3 thoughts on “Нью-Йорк почав готуватися до затоплення через зміни клімату

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *