Последние новости
Руйнівні торнадо пронеслися півднем Сполучених Штатів (+Відео)

У штатах Техас та Оклахома зафіксовано масштабні руйнування. Як мінімум одна людина загинула, понад десять отримали травми.

Декілька потужних торнадо пронеслися американським Техасом і Оклахомою, — передають кореспонденти локальних ЗМІ.

Перевернуті машини та повалені дерева. Лише у місті Джексборо пошкоджено до ста будівель. Десятки тисяч мешканців залишились без електрики.

Потужний торнадо промайнув над Північним Техасом, зруйнувавши десятки будинків. Внаслідок удару стихії постраждали четверо людей. За інформацією місцевих видань, ураган пошкодив будівлю місцевої школи, зруйнувавши кілька стін та дах спортивної зали. В школі знаходилося близько 500 учнів, на момент коли смерч зірвав покрівлю.

Постраждали й інші об’єкти. Суму збитків ще належить підрахувати.

Старла Сандерс, директор школи: «Ми спустилися в наше сховище, а потім почули, як трясуться стіни. Але ми не думали, що будуть якісь руйнування. Нам зателефонувала одна з вчителів та повідомила, що даху у нашому спортзалі вже немає. Замість нього велика дірка».

Люди опинилися у пастках всередині власних будинків. Через стихію, що розбушувалася, в зоні ризику перебувають майже 10 мільйонів американців», — повідомляють у Національній метеорологічній службі США.

Френк Хефнер, координатор управління з НС говорить: «Ми, як і раніше, перебуваємо в стані підвищеної готовності. Стежимо, щоб лінії електропередач працювали без перебоїв, не було витоку газу. Проведено велику роботу з евакуації людей у ​​безпечні місця».

Наздогнав торнадо й Новий Орлеан. За попередньою інформацією, є загиблі. Організовано пошуково-рятувальну операцію. Сильно пошкоджено міську інфраструктуру. Загроза погіршення погодних умов поки що зберігається, повідомляють синоптики.


Світлина: відкриті соціальні мережі, Twitter/Ya Boi James Watson

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Руйнівні торнадо пронеслися півднем Сполучених Штатів (+Відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *