Сильний снігопад у США спричинив транспортний колапс 

У США сніговий шторм спричинив перекриття головних автомагістралей, масові аварії та багатокілометрові затори на дорогах.  

Про це повідомляє CBS. 

Снігопад обрушився на штати Каліфорнія та Невада. У місті Ріно троє людей постраждали внаслідок зіткнення 20 автомобілів на трасі, де водії скаржилися на обмежену видимість. За словами синоптиків, подорож Сьєрра-Невадою може бути утруднена протягом декількох днів. 

Через сильний снігопад і сильні пориви вітру Метеорологічна служба випустила штормове попередження для озера Тахо. «Очікуйте на серйозні затори під час поїздок по всіх дорогах», – йдеться у повідомленні служби у Твіттері.

Департамент транспорту Каліфорнії також закрив багато інших доріг, попередивши автомобілістів. Тим часом на півдні штату спостерігається дощова погода, зливи провокують зсув ґрунту. Штормовий вітер валить дерева та обриває лінії електропередач. 

Світлина: National Weather Service

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *