Трагедія в Балтіморі: Байден пообіцяв підтримку та розслідування обвалу мосту

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден особисто відвідав місце катастрофічного обвалу мосту у Балтіморі, щоб висловити співчуття родинам загиблих та пообіцяти федеральну допомогу у відновленні зруйнованої інфраструктури.

Інцидент стався, коли великотоннажне вантажне судно «Далі» зіткнулося з однією з опор автомобільного мосту, внаслідок чого чотирисмуговий перехід через річку Патапско обвалився. Загинули шестеро дорожніх робітників-будівельників, які на той момент виконували ремонтні роботи на мості.

Усі загиблі були вихідцями з Мексики, Гватемали, Гондурасу та Сальвадору. Ця трагедія змусила тимчасово припинити роботу Балтиморського порту — одного з найбільш завантажених у країні.

Під час візиту до місця подій президент Байден оглянув руїни моста з борту свого вертольота Marine One та зустрівся з родинами жертв аварії. Він пообіцяв, що федеральний уряд надасть необхідну допомогу у відновленні мостового переходу, а також забезпечить розслідування інциденту та притягнення винних до відповідальності.

«Ті, хто несе відповідальність за цю катастрофу, мають відшкодувати завдані збитки та понести покарання згідно із законом», — наголосив президент.

Обвал мосту у Балтіморі продемонстрував гостру необхідність модернізації критично важливої транспортної інфраструктури США. Розв’язання цієї проблеми залишається одним із ключових пріоритетів адміністрації Байдена.

Зазначимо також, що тіло ще одного загиблого працівника було піднято на поверхню, троє до сих пір вважаються зниклими.

Джерело: Voice of America

Читати також:

Трагедія на Кі-Брідж: безпечність мостів під загрозою

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *