Землетрус у штаті Нью-Джерсі відчули у Нью-Йорку

Сьогодні, 5 квітня 2024 року, у штаті Нью-Джерсі, США, стався землетрус магнітудою 4,8 бала за шкалою Ріхтера. Епіцентр підземних поштовхів знаходився за 7 кілометрів на північ від містечка Вайтгаус-Стейшн, за 64 кілометри на захід від Нью-Йорка.

Землетрус, що стався о 14:23 за всесвітнім координованим часом (UTC), відчувався і в самому Нью-Йорку, а також у навколишніх районах. Поки немає повідомлень про суттєві пошкодження будівель або постраждалих.

Експерти зазначають, що землетруси такого рівня на Північно-Східному узбережжі США є відносно рідкісним явищем. Попри те, що руйнівні наслідки малоймовірні, місцева влада закликає жителів дотримуватися заходів безпеки на випадок можливих повторних поштовхів.

Ситуація перебуває на контролі рятувальних служб. Додаткова інформація з’явиться найближчим часом.

Джерело і світлина: USGS

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *