У Білому домі з’явилася кішка на прізвисько Віллоу

Це перша киця, яка поселилася в Білому домі з часів адміністрації Джорджа Буша.

Сім’я президента США Джо Байдена зустріла нову домашню улюбленицю Білого дому: дворічну сіро-білу кицьку, на ім’я Віллоу, названу на честь міста Віллоу-Гроув, штат Пенсільванія.

У п’ятницю вранці Джилл Байден у своєму обліковому записі у Твіттер опублікувала фото короткошерстої киці з зеленими очима. 

Віллоу приєднається до німецької вівчарки Джо Байдена, на ім’я Командор.

Перша леді познайомилася зі своєю новою співмешканкою після того, як Віллоу приєдналася до неї на сцені — без запрошення — на заході в Пенсільванії під час виборчої кампанії її чоловіка у 2020 році. 

У Білому домі не було жодної кішки після смерті Індії у 2009 році, повністю чорної американської короткошерстої киці, яка жила з родиною Джорджа Буша майже два десятиліття.

Крім Віллоу і Командора, раніше в Білому домі у Байденів були ще дві німецькі вівчарки — на ім’я Чемп і Майор.

Однак, трирічного Майора відправили жити до друзів сім’ї Байдена в Делавер після двох інцидентів. Він двічі покусав охоронців.


Хоча собаки були частішими жителями Білого дому, кілька президентів також тримали кішок, включаючи Білла Клінтона, Джиммі Картера та Джеральда Форда.

У минулому серед інших домашніх тварин Білого дому були хом’яки, єноти та птахи.

Найстарший улюбленець президента Чемп помер у червні 2021 року у віці 13 років.

Лише три президенти США — Джеймс Полк, Ендрю Джонсон і Дональд Трамп — не тримали домашніх тварин під час перебування на посаді.

У президента Білла Клінтона у Білому домі також був свій кіт на ім’я Сокс.

Фото: Джилл Байден, Twitter

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “У Білому домі з’явилася кішка на прізвисько Віллоу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *