У штатах США послаблюють ковід-обмеження 

У кількох штатах США скасовано вимогу, щоб підприємства вимагали доказів ковід-вакцинації або вимагали постійного носіння масок у своїх працівників. Аналогічні рішення ухвалено в інших штатах, керованих демократами», — пише The New York Times. 
В Нью-Джерсі, Каліфорнії, Коннектикуті, Делавері та Орегоні заявили, що також суттєво послаблять масковий режим.

Там навіть учнів у школах змушували сидіти в масках. Видання пише, що є надія, що коронавірус може стати ендемічним та не дуже небезпечним захворюванням, до того ж ковідна динаміка подає надію, тому тепер можна послабити обмеження.

У штаті Нью-Йорк з 11 лютого скасують обов’язковий масочний режим

Американський штат Нью-Йорк пом’якшить коронавірусні обмеження з 11 лютого. Вимогу дотримуватись маскового режиму всередині приміщень та пред’являти сертифікати про вакцинацію знімуть. Дії ньюйоркців були вірними, вони допомогли нам пройти через зимовий сплеск захворюваності», — написала у Twitter губернатор Нью-Йорка Кеті Хокул.

«З огляду на зниження кількості випадків зараження та зниження кількості госпіталізацій, ми почуваємося комфортно, скасовуючи це розпорядження, яке набуде чинності вже завтра», — сказала Хокул.

Головний інфекціоніст США Ентоні Фаучі заявив, що країна виходить із повномасштабної фази режиму пандемії.

До слова, у США вакциновано 75% населення, з яких майже всі були щеплені ще до кінця літа, але восени Ковід продовжував сильно докучати, а взимку відбулося безпрецедентне зростання захворюваності (виною штам Омікрон). При цьому, поширення Ковід-19 та загальна смертність така сама, як і у 2020 році.

Фото: canva.com

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *