Последние новости
У США оцінили військові втрати Росії та України та закликали до мирних переговорів

Росія втратила понад 100 000 солдатів убитими та пораненими внаслідок воєнних дій в Україні. Україна також втратила у районі 100 000 воєнних. Жахливі цифри озвучив Марк Міллі.

Про це заявив голова Об’єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі, виступаючи в Економічному клубі Нью-Йорка. При цьому, за словами американського військового, Україна, ймовірно, зазнала таких самих втрат. Міллі зазначив, що з початку війни загинуло близько 40 000 мирних українських мешканців, ще від 15 до 30 мільйонів українців стали біженцями.

Reuters зазначає, що оцінки генерала щодо смерті цивільних не можуть бути незалежно підтверджені, адже в окупованому Маріуполі, за оцінками української влади, могли загинути близько 80 000 людей.

Міллі назвав вторгнення РФ в Україну «величезною стратегічною помилкою», за яку країна розплачуватиметься «багато років наперед». Він закликав сторони до переговорів. За його словами, саме зараз для цього з’явилася можливість. «Має з’явитися взаємне розуміння того, що воєнної перемоги, в істинному сенсі цього слова, неможливо досягти з допомогою військових засобів, і потрібно переходити до інших методів», — сказав він.

Міллі також повідомив, що США бачать ознаки того, що РФ справді йде з Херсона, але цей процес, тобто виведення 20-30 тисяч військовослужбовців із міста, може зайняти дні чи навіть тижні. «Я вважаю, що російські військові роблять це, щоб зберегти свої сили та відновити оборонні рубежі на південь від Дніпра, але це ще належить з’ясувати», — зазначив голова Об’єднаного комітету начальників штабів США.

Число втрат, назване Міллі, дуже відрізняється від офіційних даних обох сторін: за даними українського Генштабу, на сьогодні в Україні загинуло понад 78 000 російських військовослужбовців. Про своїх загиблих Генштаб не повідомляє. Наприкінці серпня головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний повідомив про смерть близько 9 000 українських військових.

Також преса влітку бурхливо обговорювала слова ексзаступника голови Європейського командування США Стівена Твітті. Він сказав, що «200 000 солдатів зникли із лав ЗСУ, і ніхто не скаже, де вони сьогодні».

«Велика кількість солдат ЗСУ просто випала з поля зору американських кураторів», — сказав генерал-лейтенант в інтерв’ю журналістам.

«З населенням набагато менше, ніж у США, Україна втрачає 6000 солдатів щомісяця, це в 12 разів більше, ніж Америка втрачала у В’єтнамі», — визнав у своєму виступі екссенатор Річард Блек, відставний полковник і ветеран В’єтнамської війни.

Міноборони РФ востаннє звітувало про свої втрати 21 вересня, тоді міністр оборони Сергій Шойгу заявив, що в ході бойових дій загинули 5937 російських солдатів і половина армії України.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “У США оцінили військові втрати Росії та України та закликали до мирних переговорів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *