Последние новости
Від Японії до США: акції на підтримку України

«Стоп війні» — акції на підтримку України за останню добу пройшли буквально у всьому світі — у Німеччині, Фінляндії, Великобританії, Бельгії, Італії, Ізраїлі, Японії, Франції, Чехії, Грузії, США, Канаді, Іспанії, Туреччині, Литві, Данії, Швейцарії, Польщі.

Люди виходять на вулиці міст, стоять біля посольств Росії з українськими прапорами, вимагаючи припинити війну.

Декілька тисяч людей зібралися в центрі Праги на центральній площі з плакатами різними мовами з написами «Свободу Україні», «Ми проти війни. Нам соромно за злочини путінського режиму».

Акція на підтримку України відбулася на Шрі-Ланці у місті Міріссі. Там активісти пошили українські прапори та вийшли на берег океану з плакатами «Ні війні», «Ми не хочемо війни».

У Берліні люди зібралися біля Бранденбурзьких воріт, підсвічених квітами українського прапора. Антивоєнні акції також відбулися в Австрії, Іспанії, Канаді, Латвії, Нідерландах, Швеції та Японії.

У Вільнюсі громадянин Білорусі – музикант Тімоті Суладзе – на знак протесту спалив свій російський паспорт перед посольством країни.

На акції протесту в Алмати в Казахстані затримали близько десятка людей, які прийшли до будівлі консульства Росії.

Учасники тримали в руках прапори України та скандували: «Руки геть від України!», «Україна незалежна», «Стоп війні!». Через 40 хвилин після початку акції протестувальників у грубій формі затримали поліцейські та помістили в автозаки.

Чмсельні мітинги пройшли також у США.


News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *