83-літня українка з онуками заробила майже 1 млн доларів на допомогу ЗСУ

Уся сім’я виготовила та продала тисячі свічок у синьо-жовтому кольорі, а всі зароблені кошти передала на благодійність, спеціально для допомоги українцям. 

У маленькій свічковій майстерні Door County Candle Company, розташованій у штаті Вісконсин, її власниця Крістіана Трапані вирішила виробляти патріотичні українські свічки. Коли почалася війна, американка українського походження вирішила продавати жовто-сині свічки та весь прибуток віддавати на допомогу Україні, — про це розповідають ряд американських ЗМІ. 

Обсяг роботи виріс настільки, що працює разом із Крістіаною вся родина, у тому числі й активна помічниця – 83-річна бабуся Крістіани, Люба Деркач, українка, яка виїхала до США під час Другої світової війни.

«Люди із різних штатів просто хотіли допомогти. Вони приходили до нас, представились і казали: «Що я можу зробити?» Або просто приходили цілою родиною, і українці, які нещодавно емігрували, також нам допомагали. Приїжджали люди й з Вісконсину, і з Міннесоти, і з Іллінойсу, навіть були люди, які приїхали з Каліфорнії, щоб нам допомагати» — ділиться сім’я.

Наразі попит на українські свічки став трохи меншим, проте сім’я планує зібрати 1 млн доларів до річниці початку повномасштабної війни в Україні. Нині родина зібрала вже понад 850 тисяч доларів. 

Окопні свічки також виготовили коштом придбаних американцями звичайних свічок. Понад 2 000 свічок вже відправили в Україну, і планують ще.

Крістіана бажає приїхати до міста, де народилася її бабуся, і вірить у якнайшвидшу перемогу: «Ми торкалися цих свічок, ми виготовляли їх, і вони їдуть в Україну. Це завжди дуже емоційно – знати, що це допоможе людям. Коли я працюю над ними, я щодня плачу».


Світлина з відкритих джерел 

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *