Американка вийшла заміж за рожевий колір (+Фото)

Кіттен Кай Сера стверджує, що її кохання перевірено десятиліттями. Вона стала першою жінкою в світі, яка уклала шлюб з кольором.

Кіттен Кей Сера з Каліфорнії, відома як «найрожевіша жінка у світі», яка витратила у 2018 році понад $1,35 млн на свій монохромний будинок і гардероб, пішла ще далі та стала першою жінкою на планеті, яка вийшла заміж за рожевий колір.

Фото: Kitten Kay Sera/Facebook | Кіттен Кей Сера у день свого незвичайного весілля

Як повідомляє видання KVVU-TV, вона зважилася на цей крок після того, як понад 40 років «була знайома з рожевим кольором».

Дім Кіттен Кей в Голлівуді
Фото: Kitten Kay Sera/Facebook

Більше відео та фото незвичайної американки можна переглянути в її соціальній мережі Facebook.

На церемонію Кей Сера одягнулася в рожеве з ніг до голови та приїхала на рожевому Chevrolet і сама собі подарувала рожеве кільце.

У пості в Instagram Кіттен поділилася зі своїми шанувальниками кадрами «найважливішого дня» у своєму житті, показавши, серед іншого, і весільний торт, прикрашений рожевим лебедем.

«Особливе спасибі @bigsugarbakeshop ВАУ! Мій весільний торт та кекси були фантастичними! Для мене велика честь бачити вас на найважливішому дні в моєму житті!», — йдеться у підписі до знімка.

«Роман з рожевим кольором» в Кіттен почався випадково в 20 років, коли вона намагалася вирішити, що вдягнути на вечірку. Дівчина зупинилася на рожевому топі, рожевій спідниці, рожевих туфлях і рожевих аксесуарах.

Я подумала тоді, якщо стільки рожевого кольору може змусити мене відчувати себе фантастично, чому б не носити рожеве кожен день? Повернення до синіх джинсів і білої футболки здавалося мені безглуздим, я хотіла відчувати себе і виглядати красивою в рожевому кожен день.Я продала свою машину, щоб у мене було достатньо грошей покинути моє рідне місто Х’юстон, штат Техас, і відправитися в яскраво-рожеві вогні Голлівуду. Мені подобається говорити, що я фламінго у світі, повному голубів. Коли я йду жвавою вулицею вранці, всі одягнені в сіре і чорне. Немає виразу, немає індивідуальності. І все ж люди думають, що я божевільна. Я одна така!«, — зізнається Кіттен.

За оцінками Кіттен, за ці роки вона витратила понад $1,35 млн на рожеву атрибутику та вбрання.


«Це здається величезною сумою, але якщо розбити її на десятиліття, це вийде не більше, ніж будь-хто інший витрачає на автомобілі, дивани та м’які меблі. Єдина різниця в тому, що для мене кожен долар витрачається на рожевий колір», — говорить жінка. 

Кіттен стала першою у світі жінкою, яка вийшла заміж за колір.

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *