Американський пісенний конкурс «Євробачення» стартує 21 лютого 2022 року

American Song Contest — аналог пісенного конкурсу «Євробачення» в США, за участі 50 штатів країни, стартує в понеділок, 21 лютого 2022 року, під час двогодинної феєрії в прайм-тайм на NBC у США.

Про це пише інтернет-ресурс Eurovision.

Правила, згідно з повідомленням на сайті, лишаються такими ж, як і в європейській версії «Євробачення»: сольний виконавець, дует або група представлятимуть публіці своє місто чи штат та виконають музичний утвір.


На конкурсі будуть представлені оригінальні музичні виступи з усіх 50 штатів та столиці країни, а виконавці позмагаються за звання найкращої оригінальної пісні у грандіозному видовищі.


Змагання в прямому ефірі складатимуться з трьох кваліфікаційних раундів, після яких відбудеться півфінал і остаточний грандіозний фінал, де один штат, територію чи місто оголосять переможцем.


Продюсерами American Song Contest є Одрі Морріс, Андерс Ленхофф, Крістер Бьоркман, Пітер Сеттман, Ола Мельціг і Грегорі Ліпстоун разом із Беном Сільверманом і Говардом Т. Оуенсом з Propagate.

Конкурс транслюється на телебаченні завдяки компанії Propagate, спільно з Universal Television Alternative Studio, підрозділом Universal Studio Group.Що відомо про «Євробачення»


Пісенний конкурс «Євробачення» — це щорічний музичний конкурс, який організовує Європейська Мовна Спілка з 1956 року. До участі в конкурсі допускаються переважно країни Європи, що є членами ЄМС.

Одна з перших трансляцій «Євробачення» відбулася в США у 1971 році, створення американської версії конкурсу Євробачення планувалося ще у 2006 році. Проте Бен Сільверман, який займався розробкою проєкту протягом 20 років, так і не зміг втілити ідею в життя.

У 2019 році американська компанія Netflix отримала права на показ фіналу Євробачення 2019 та 2020 років. Окрім того, 26 червня 2020 року на платформі Netflix вийшов комедійний мюзикл «Пісенний конкурс «Євробачення»: Історія вогненної саги», який у перші ж вихідні став касовим.

14 травня 2021 року після оголошення ЄМС стало відомо, що права на трансляцію Американського Конкурсу Пісні придбав телеканал NBC. Першим містом-господарем конкурсу може стати Лас-Вегас, Орландо або Тампа.


Слідкувати за новинами шоу, квитками, ведучими, артистами та, звісно, ​​інформацією про American Song Contest можна безпосередньо на сайті Eurovision.tv., а також через офіційні канали Євробачення у Twitter, Instagram, TikTok та Facebook за посиланнями нижче:


https://twitter.com/eurovision

https://www.instagram.com/eurovision/

https://www.tiktok.com/@eurovision?

https://www.facebook.com/EurovisionSongContest/Фото: EBU

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *