Білл Гейтс попередив світ про «біотерористичну» атаку, більш руйнівну, ніж коронавірус

65-річний мільярдер США Білл Гейтс закликав людство готуватися до біотерористичної атаки.


Вільям Генрі Гейтс III, більш відомий як Білл Гейтс, засновник Microsoft, попередив світ про біологічну небезпеку, з якою зіткнеться людство через декілька років. Загроза значно більша, ніж пандемія, спричинена коронавірусом”, — інформує ресурс «Policy Exchange».

“У 2020 році була оприлюднена офіційна новина про те, що світ увійшов у пандемію через поширення вірусу COVID-19. На сьогодні пандемія продовжує збирати жертви, кількість померлих перевищує 5 мільйонів.

На щастя, про вірус відомо набагато більше, і медичні та наукові авторитети знайшли способи протидіяти найбільш смертельним наслідкам зараження, створивши вакцини, підготовлені в рекордно короткий термін, і таким чином протистоять коронавірусу. Біотероризм буде новою загрозою сучасності”, — сказав мільярдер.Білл Гейтс закликає світ готуватися до майбутньої загрози, яка поставить під загрозу існування людської раси. Він закликав усі уряди світу інвестувати мільярди в захист від можливих біологічних атак, вчинених терористами.

Засновник Microsoft сприяє створенню робочої групи з боротьби з пандемією на чолі з Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), яка, за даними спеціалізованих ЗМІ, оцінюється в близько 1000 мільйонів доларів.


Білл Гейтс навів разючий приклад:


«А якби біотерорист переніс віспу в 10 аеропортів? Знаєте, як на це відреагує світ? Є епідемії, викликані природним шляхом, і епідемії, викликані біотероризмом, які можуть бути навіть набагато гіршими, ніж те, що ми переживаємо сьогодні», – підкреслив магнат у розмові з «Policy Exchange».

Також філантроп і четверта найбагатша людина світу наголосив на важливості спільної роботи всіх держав для запобігання масовим захворюванням.


«Ми повинні підготуватися до наступної пандемії — зробити вакцини дешевими, відкрити великі фабрики, викорінити грип, позбутися від застуди», – повідомили у вищезгаданому ЗМІ.


За словами Білла Гейтса, новою загрозою стане «біотероризм»

Раніше, у 2015 році під час виступу на TED магнат передбачив, що прийде дуже заразний вірус і буде потужнішим за війну, оскільки смертність може перевищити 10 мільйонів смертей.

«Якщо щось вб’є десять мільйонів людей у ​​наступні десятиліття, це буде дуже заразний вірус, набагато гірше, ніж війна […], не буде ракет, а будуть мікроби», – сказав Гейтс у своїй розмові.

Поточний прогноз засновника Microsoft про «біотероризм» викликає тривогу, оскільки мова йтиме про терористів, які подорожують у різні місця світу.

До слова, 65-річний мільярдер вважає, що пандемія Covid-19 завершиться не раніше 2022 року.News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Білл Гейтс попередив світ про «біотерористичну» атаку, більш руйнівну, ніж коронавірус

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *