Чудесний порятунок: зниклих у Тихому океані моряків знайшли на крихітному острові

Трьох рибалок, які зникли в Тихому океані на Великдень, врятувала американська берегова охорона. Вони були виявлені на безлюдному кораловому острові Пікелот, де залишили послання «HELP» з пальмових гілок.

Пригода розпочалася 31 березня, коли троє чоловіків вийшли в море біля атола Половат в мікронезійському архіпелазі, щоб порибалити. Вони планували дістатись невеликого острова Пікелот, розташованого за 415 миль від острова Гуам. Проте рибалки не повернулися в обумовлений час, і їх оголосили зниклими безвісти.

Розпочалися масштабні пошуки, була долучена американська морська піхота. Протягом тижня літак ВМС США під час патрулювання помітив на одному з островів Пікелот надпис із пальмових гілок «HELP». На острів негайно була висаджена рятувальна команда, яка і виявила там трьох чоловіків у цілковитій безпеці.

За словами представника берегової охорони, ця історія має дивовижний збіг — один із рятувальників виявився далеким родичем постраждалих. Сам острів Пікелот має площу лише 32 гектари та вкритий пальмами. Він розташований за 100 морських миль від рідного атола зниклих рибалок.

Причини, які призвели до аварії човна, не розголошують. Але цей випадок вкотре підтверджує ефективність простих, але дієвих сигналів, що можуть врятувати життя. Фахівці нагадують, що схожі порятунки траплялися й раніше — роками раніше на цьому ж острові були врятовані три зниклих моряки, які також залишили на піску напис «SOS».

Цей інцидент в Тихому океані ще раз демонструє важливість злагодженої роботи рятувальних служб і готовності людей надати посильну допомогу. Завдяки швидкій реакції та професіоналізму шукачів вдалося уникнути трагедії. Для постраждалих моряків історія закінчилася щасливо — вони були у повній безпеці доставлені додому.

Джерело: Tagesschau

Читати також:

Драматичне відео: як рятувальники відшукали 5-річну дівчинку з аутизмом, що заблукала у лісі у Флориді

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *