Драматичне відео: як рятувальники відшукали 5-річну дівчинку з аутизмом, що заблукала у лісі у Флориді

За допомогою тепловізійної камери авіаційна служба знайшла зниклу дитину менш ніж за годину, повідомляють посадовці.

У понеділок рятувальникам вдалося врятували 5-річну дівчинку з аутизмом після того, як вона заблукала у лісистій місцевості неподалік від її будинку у Флориді.

Як повідомляє телеканал WESH, що є партнером NBC6, опівдні в понеділок до департаменту шерифа округу Хіллсборо надійшло повідомлення про зникнення 5-річної дівчинки з аутизмом. Невдовзі авіаційний підрозділ шерифа почав її пошуки з повітря за допомогою тепловізійної камери.

«Завдяки швидким діям вдалося уникнути потенційної трагедії та возз’єднати дитину з родиною», — сказав шериф Чед Кроністер. «Самовідданість рятувальників демонструє, що таке служба та захист в департаменті шерифа округу Хіллсборо».

Як зазначають посадовці, менш ніж за годину за допомогою тепловізора вдалося виявити місцеперебування дівчинки, яка йшла лісом. Після цього рятувальники та представники шерифа доправили її додому до батьків неушкодженою.

Цей випадок ще раз демонструє важливість сучасних технологій для рятувальних операцій. Адже саме завдяки тепловізору вдалося швидко знайти маленьку дівчинку серед густих заростей і повернули її рідним.

Читати також:

Сімейна пара застрягла на два місяці в засніженому будиночку в Каліфорнії (+Відео)

Світлина: скриншот з відео

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *