Китайські хакери вкрали в американців десятки мільйонів доларів коронавірусної допомоги

З 2020 року хакерам вдалося викрасти щонайменше 20 млн доларів.

Китайські хакери вкрали десятки мільйонів доларів, виділених як допомога американцям, які перехворіли на коронавірус», — повідомляє Reuters з посиланням на Секретну службу США.

Секретна служба відмовилася надати будь-які додаткові подробиці, але підтвердила раніше повідомлення NBC News, в якому йдеться про те, що за злочин відповідальне китайське хакерське угрупування APT-41, або Winnti.

За даними видання, з 2020 року хакерам вдалося викрасти щонайменше 20 млн доларів ковідної допомоги.

У 2019 та 2020 роках Міністерство юстиції США звинуватило кілька членів цієї хакерської групи у шпигунстві за більш ніж 100 компаніями, включаючи розробників програмного забезпечення, телекомунікаційних провайдерів, соціальних мереж та розробників відеоігор.

«На жаль, комуністична партія обрала інший шлях — забезпечити безпеку кіберзлочинців, поки вони атакують комп’ютери та крадуть інтелектуальну власність інших держав на користь своєї країни», — заявив тоді колишній заступник генерального прокурора Джеффрі Розен.

Посольство Китаю у Вашингтоні не відреагувало на прохання про коментар.Світлина: пресрелізи ФБР

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *