Купити Tesla за DOGE: Ілон Маск продовжує просувати Dogecoin

Ціна DOGE зросла після того, як у соціальних мережах поширилося відео, де Ілон Маск натякнув на можливість прийняття Dogecoin як спосіб оплати в Tesla.

Вранці 14 березня 2024 року в криптоспільнотах соцмережі X (колишній Twitter) активно поширювали короткий відеоролик, де Ілон Маск згадував про плани Tesla приймати Dogecoin для оплати.

Зокрема, під час нещодавнього візиту на завод Tesla в Берліні генеральний директор компанії пообіцяв присутнім, що настане день, коли люди зможуть купувати електромобілі Tesla за Dogecoin.

«Коли ви зможете придбати Tesla за DOGE? Думаю, ми маємо активувати такий спосіб оплати найближчим часом. Якщо зможете розраховуватися за товари Tesla криптовалютою DOGE, це буде чудово. Отже, Догекоїн до Місяця!»

Особлива прихильність мільярдера до мем-валюти добре відома майже всім на крипторинку.

Ілон Маск навіть інтегрував Dogecoin як спосіб оплати за деякі товари чи несподівано змінив логотип Twitter на собаку Шиба-Іну, символ Догекоїна, хоча й швидко повернувся до попереднього варіанту.

Однак важливо пам’ятати, що мільярдер не завжди «гідний довіри» і часто робить непередбачувані заяви в соцмережах. Маск чинить значний вплив на ціну Догекоїна, але після спалаху FOMO ринок часто зазнає різкого спаду.

Тому спільноті варто уникати надмірного FOMO через «ефект Маска», особливо в нинішніх нестабільних ринкових умовах.

Довідка: ФОМО (FOMO)це акронім від англійського виразу «Fear Of Missing Out», що можна перекласти як «страх щось проґавити» або «страх залишитися осторонь».

Термін ФОМО застосовується в крипто-індустрії для опису ситуації, коли інвестори купують певний актив, наприклад криптовалюту, виключно через побоювання пропустити потенційний стрімкий зліт його курсу. Це спричиняє ажіотажний ріст попиту та різке зростання ціни, однак часто після цього відбувається різкий обвал через спекулятивну природу такого ралі.

Графік Dogecoin після заяви Ілона Маска

Ціна Догекоїна різко зросла приблизно з $0,170 до $0,194 всього за 15 хвилин після масового поширення цього відео. Проте згодом з’явилися яскраво-червоні свічки. Наразі DOGE коливається близько $0,185.

Джерело: AZC News

Читати також:

Ілон Маск подав судовий позов проти OpenAI та її гендиректора Сема Альтмана, звинувативши їх у порушенні контракту

Ілон Маск запустив чат-бот із почуттям гумору

Світлина згенерована ШІ

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *