Перша леді США Джилл Байден офіційно відкрила різдвяний сезон у Білому дому (Відео)

У понеділок, 22 листопада, до Білого дому привезли головну різдвяну ялинку, яка стоятиме у Синій кімнаті офіційної резиденції американського президента. Один із символів різдвяних свят прийняла перша леді США Джилл Байден.

Лісову красуню було доставлено на візку, запряженому кіньми. Під час прибуття ялинки, звучала різдвяна класика, зокрема «O, Christmas Tree» та «O, Come All Ye Faithful».

Про це повідомили на сторінці Білого дому у Twitter.

Святкове дерево прибуло до Білого дому із Джефферсона, Північна Кароліна у понеділок, 22 листопада.

За даними WCNC, це вже увосьме з округу Еш доправляють президентську ялинку. Цього року для Білого дому обрали дерево заввишки 18,5-футів (6 м).

За традицією різдвяне дерево зустріла перша леді США Джилл Байден. Вона та її команда займуться оформленням ялинки. Перша леді ще не оголосила тематику цьогорічних прикрас Білого дому, декорація ялинки відбудеться найближчими днями.

Джилл Байден, також, озвучила журналістам своє різдвяне послання «цього року бажаю всім відчувати себе в безпеці та мати щасливі, здорові свята».Світлина: Instagram, flotus The White House

Відео як перша леді США зустрічає головну різдвяну ялинку США.

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *