Последние новости
Pink Floyd та інші зірки візьмуть участь у благодійному онлайн-концерті на підтримку України

Мета концерту – зібрати 10 мільйонів доларів допомоги українцям та України.

16 червня відбудеться благодійний онлайн-концерт World Unite for Ukraine, який транслюватимуть у більш ніж 25 країнах світу. У ньому візьме участь гурт Pink Floyd та інші виконавці. Крім того, до нього приєднаються актори, спортсмени та інші знаменитості з Канади, Європи, Ізраїлю та США.

Мета онлайн-концерту – зібрати 10 мільйонів доларів, які передадуть для допомоги українцям, які були змушені покинути свої будинки через повномасштабне вторгнення Росії в Україну. Крім того, гроші передадуть місцевим організаціям через мережу Blue Check для боротьби з торгівлею людьми.

Серед учасників концерту — AJR, Pat McGee Band та Crash Test Dummies, а також актори Лів Шрайбер, Пейдж Вахдат, мультимедійна художниця українського походження Яніна Педан та виконавці з України Настя Каменських, Руслана, Jamala, Michelle Andrade, Dorofeeva, Positiff, Roxolana та Ріаnобой.

Трансляція концерту йтиме на сайті Mandolin, а запис події буде доступний протягом щонайменше 24 годин після нього. Глядачі отримають доступ до трансляції після того, як оберуть той чи інший розмір пожертвування, яке буде платою за «квиток».

Легендарний британський гурт Pink Floyd раніше випустив трек Hey Hey Rise Up («Гей, гей, вставай») в знак солідарності з боротьбою українського народу.

Трек містить вокал українського музиканта Андрія Хливнюка (гурт «Бумбокс»), взятий із відеоролика, який артист раніше опублікував у Instagram. У ньому Хливнюк співає пісню «Ой у лузі червона калина» на Софійській площі у Києві. Відеокліп зняв британський режисер Мет Вайткросс — він поєднав відео Хливнюка, який співає у Києві, з грою британського колективу на інструментах.

Гітарист і вокаліст Pink Floyd Девід Гілмор висловив щиру солідарність з українським народом.

«Ми, як і багато хто з них, відчуваємо лють і розчарування цього підлого акту вторгнення проти незалежної, мирної демократичної країни. Багато людей були вбиті однією з найбільших держав світу», — зауважив Гілмор.
Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *