Робот Tesla «атакував» інженера на заводі в Техасі, поранив його та залишив кровавий слід на стіні.

На заводі компанії Giga Texas поблизу міста Остін (штат Техас, США) сталася подія, яка вразила і викликала страх щодо автоматизованих роботів. Робот Tesla напав на інженера цієї компанії та поранив його.

Про це повідомила британська Daily Mail, посилаючись на дані звіту про травми, який Tesla подала до регуляторних органів, а також свідчення робітників, які були свідками нещасного випадку.

Два працівники заводу з жахом спостерігали, як червона машина, призначена для захоплення та переміщення тільки що відлитих алюмінієвих деталей автомобіля, напала на їхнього колегу.

Робот Tesla придавив інженера, який у той момент програмував двох його «колег», виведених з ладу. Після цього він встромив свої металеві кігті у спину та руку чоловіка, залишивши після нападу кровавий слід на стіні цеху.

Один з червоних роботів був учасником інциденту

Інцидент, який призвів до відкритої рани на лівій руці потерпілого, був описаний у звіті компанії про травми за 2021 рік. Згідно з законом, Tesla повинна надсилати такі звіти місцевим органам влади, щоб зберегти податкові пільги в штаті. Хоча у 2021 та 2022 роках Tesla не повідомляла регуляторам про інші подібні травми, пов’язані з роботою на фабриці в Техасі, цей інцидент викликав підвищену тривогу стосовно небезпеки, яку несуть автоматизовані роботи на робочому місці.

Повідомлення про збільшення травм через роботів у центрах відправлення Amazon, про дроїдів-хірургів-вбивць, безпілотних автомобілів та навіть насильства з боку роботів-інструкторів з шахів привели до того, що багато хто поставив під сумнів швидку інтеграцію нової технології.

У США підприємства масово скупляють роботів, які працюють замість людей. Однією з основних причин цього є нестача робочої сили.

Читати також:

Tesla представила Optimus: робота-андроїда другого покоління

Світлина: скриншот з відео

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *