Tesla представила Optimus: робота-андроїда другого покоління

Компанія Tesla представила нове покоління людиноподібних роботів під назвою Optimus Gen 2, продемонструвавши значні поліпшення в його конструкції. У цій версії Optimus тепер впроваджені виконавчі механізми, спеціально розроблені інженерами Tesla, на відміну від попередніх прототипів, які використовували готові рішення галузі. Дизайн робота став більш аеродинамічним, при цьому вага зменшилась на 10 кг, а швидкість зросла на 30% завдяки вдосконаленій конструкції.

У відеопрезентації продемонстровані нові можливості Optimus Gen 2, включаючи вправність у перехопленні курячих яєць за допомогою двох пальців. Робот проявив поліпшену стійкість, що було продемонстровано в процесі виконання присідань.

Оптимізовані руки Optimus Gen 2 мають 11 ступенів свободи, обладнані датчиками тиску на кожному пальці, що забезпечує точніше та акуратніше взаємодію з об’єктами. Інженери також оновили структуру ніг, наблизивши форму ступні до людської та додавши датчики сили та крутного моменту. Шийний суглоб тепер має два ступені свободи, що забезпечує більш гнучке обертання голови. Завдяки цим змінам рухи робота стали більш гладкими та точними.

Tesla оголосила про плани розпочати використання Optimus Gen 2 у власних виробничих операціях в найближчому майбутньому, а потім запропонувати його для продажу.

Читати також:

Штат Нью-Йорк разом з IBM інвестує 10 млрд доларів у дослідницький центр вивчення чіпів і напівпровідників

Розкрито можливості майбутнього робота від компанії Ілона Маска

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *