Видання The New York Times подало позов проти виробників штучного інтелекту, звинувативши їх у порушенні авторських прав

Американське видання The New York Times подало позов до федерального суду Манхеттена проти OpenAI та Microsoft, звинувачуючи їх у порушенні авторських прав. За інформацією від New York Times, ці компанії, без належного дозволу, використовували масиви матеріалів газети для тренування чат-ботів, які надають інформацію користувачам.

Про це повідомляє видання Reuters.

У своєму позові газета обвинувачує компанії виробників штучного інтелекту в спробі «нелегально, вигідно використовувати величезні інвестиції NYT у журналістику» для створення альтернативних засобів поширення інформації серед читачів.

«Використання матеріалів Times без відшкодування за створення продуктів, які конкурують з Times та відвертають увагу аудиторії, не може бути визнане «трансформаційним», — стверджує видання.

OpenAI та Microsoft відповідають, що використання авторських матеріалів для навчання продуктів штучного інтелекту є «етичним використанням».

The New York Times не називає конкретну суму компенсації, проте оцінює її в мільярди доларів. Також газета вимагає від OpenAI та Microsoft знищити дані навчання, які містять матеріали газети.

Переговори щодо «взаємовигідної угоди» між газетою та відповідачами у цьому році завершилися безрезультатно.

Читати також:

Штучний інтелект дозволить мільйонам працівників перейти на чотириденний тиждень

Юриста в США усунули від роботи за написання позову за допомогою штучного інтелекту

Журналісти New York Times влаштували страйк

Світлина згенерована за допомогою штучного інтелекту (ШІ)

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *