Погрози суддям, які прийняли рішення проти Трампа, розслідує поліція та ФБР

Поліція та Федеральне бюро розслідувань (ФБР) вивчають загрози, що надходять на адресу суддів з Колорадо, які ухвалили рішення, несприятливе для Трампа. За певною інформацією, судді, що виступили проти Дональда Трампа, стали об’єктом погроз.

Влада Колорадо здійснює розслідування можливих загроз, сповістив у вівторок поліцейський департамент Денвера, через тиждень після того, як суд виключив колишнього президента з виборчих бюлетенів для праймеріз, які відбудуться в штаті.

ФБР надає допомогу місцевим правоохоронним органам у цьому розслідуванні.

Департамент поліції Денвера також повідомив про «додатковий патруль» навколо будинків суддів, які 19 грудня проголосували за відсторонення Трампа від участі за 14-ю поправкою до Конституції США через його роль у штурмі Капітолія.

Два дні потому поліціянти виїхали на виклик до одного з будинків суддів, але виявилося, що це «хибний сигнал», хоча поліція продовжує розслідувати цей інцидент.

Ймовірно, рішення суду Колорадо буде оскаржено в Верховному суді США, спричинивши невдоволення консерваторів та посилення тверджень про політичні переслідування Трампа.

ЗМІ повідомили про появу на праворадикальних форумах насильницької риторики від прихильників Трампа, адресованої чотирьом суддям Колорадо, що виступили проти експрезидента.

Повідомлення містили заклики розголошувати особисті дані суддів. Поліція Денвера веде розслідування щодо цих інцидентів та співпрацює з правоохоронними органами на різних рівнях.

Розслідування почалося в контексті збільшеної риторики самого Трампа проти своїх опонентів, зокрема, з публікацією повідомлення на своєму ресурсі Truth Social, де він бажає своїм політичним супротивникам «згнити в пеклі».

Також, він провів опитування на Truth Social, у якому підкреслив, що виборці пов’язують його можливий другий термін з «помстою».

Рішення суду Колорадо стосується лише республіканських праймеріз, запланованих на 5 березня, і заявило, що воно відкладе виконання рішення до 4 січня 2024 року, щоб надати можливість подати апеляцію.

Джерело: Voice of America

Читати також:

Справа Трампа: експрезидент США балотуватиметься на виборах попри кримінальні справи

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *