Школи в Х’юстоні закриті через можливе забруднення питної води

Усі державні школи міста Х’юстон в штаті Техас були закриті після того, як мільйонам жителів було рекомендовано не пити водопровідну воду.

Про це повідомляє CBS News.

Офіційні особи Х’юстона випустили повідомлення про кип’ятіння води в неділю, 27 листопада, коли після відключення електроенергії на одній з міських очисних станцій тиск води впав нижче за потрібні показники. Зниження тиску на очисній установці збільшує ризик потрапляння шкідливих мікробів у джерела питної води, які надходять до головної системи водопостачання міста, яка обслуговує близько 2,2 млн жителів.

Рішення про закриття шкіл було прийнято у неділю, у зв’язку з тим, що освітні заклади не можуть забезпечити харчування своїм учням та забезпечувати доступ до безпечної води для школярів та персоналу.

Регіональна влада повідомила, що буде взято проби води та висловила сподівання, що найближчими днями рекомендації про кип’ятіння води буде скасовувано.

Раніше тисячі жителів штату Міссісіпі стикнулися з аналогічною проблемою та залишилися без питної води через збої в роботі водопровідної станції.


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *