Скандальне відео: учень вдарив учителя під час емоційного конфлікту

Приголомшливе відео, на якому учень вдарив декілька раз свого вчителя, стрімко поширюється соціальними мережами.

Відео, опубліковане на платформі X (колишній Twitter) користувачем @CollinRugg, демонструє, як між учнем та вчителем розгорілася суперечка, яка переросла у фізичне насильство.

Згідно з описом під дописом, інцидент стався у середній школі в місті Ешвілл, штат Північна Кароліна, США. У підписі зазначається, що підозрюваного учня було арештовано за напад на вчителя. «Неповнолітній тепер стикається з трьома кримінальними звинуваченнями за напад на службову особу.

На відміну від багатьох інших випадків насильства в школах, окружний прокурор ініціював розслідування нападу протягом години після публікації відео», — йдеться в описі допису.

Реакція користувачів X на скандальне відео

Станом на момент публікації цієї статті відео переглянуло понад 17,1 мільйона користувачів, воно отримало 68 000 вподобань та 16 000 поширень. Коментатори на платформі X активно обговорюють і оцінюють побачене, при цьому висловлюючи різні, іноді протилежні думки.

Частина користувачів стала на бік учня, виправдовуючи його дії. Однак більшість коментаторів висловилися на підтримку вчителя, засуджуючи насильницькі дії учня.

«Цього учня треба судити як дорослого та ув’язнити. Досить цих нісенітниць», — написав один з користувачів.

Схожі думки висловив інший коментатор: «Цього хлопця більше не можна допускати до навчання в державній школі. Таку поведінку неприпустимо терпіти».

«Доки вони не почнуть надсилати чіткий сигнал усім учням, притягуючи до відповідальності та ув’язнюючи цих студентів, такий вид насильства продовжуватиметься», — зауважив ще один користувач.

Деякі коментатори звинуватили у проблемі неефективну систему шкільного управління. «Наша державна шкільна система зламана. Необхідні кардинальні зміни, щоб запобігти таким інцидентам», — написав один з користувачів.

«Ця дитина потребує батьків, які можуть навчити її різниці між добром і злом. Відсутність виховання вдома призводить до таких трагічних наслідків», — йдеться в іншому коментарі.

Варто зазначити, що ані особистість учня, ані вчителя у відео не розкриваються. Правоохоронні органи продовжують розслідування інциденту.

Джерело: X

Читати також:

Матір неповнолітнього визнали винною у вбивстві, вчиненому її сином

У Нешвіллі жінка влаштувала стрілянину в школі: шістьох людей вбито

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *