Житель Нью-Йорка засуджений до 25 років ув’язнення за вбивство дівчини, яка помилково заїхала на під’їзну дорогу до його будинку

Присяжні винесли вердикт у справі 65-річного Кевіна Монахана зі штату Нью-Йорк, який відкрив вогонь по підлітках та вбив 20-річну Кейлін Гілліс. Його засуджено до 25 років в’язниці.

Про це повідомляє Voice of America.

Четверо друзів, які їхали на двох машинах та мотоциклі до знайомого на вечірку, заблукали у сільській місцевості й помилково заїхали на під’їзну дорогу, що веде до будинку Монахана.

Монахан вибіг з будинку й двічі вистрілив у автомобіль. В результаті дівчина отримала вогнепальне поранення в шию та померла.

Кейлін Гілліс, жертва незрозумілої агресії Кевіна Монахана, світлина з мережі X

Монахан стверджував, що сприйняв те, що відбувається, як напад на його будинок і хотів зробити попереджувальний постріл, але дробовик нібито виявився несправним. Прокурори заявили, що Монаханом керувала ірраціональна лють, а зброю він спрямовував на автомобіль. Як йдеться у матеріалах справи, ніхто з тих, хто перебував у машині, не виходив з неї та не підходив до будинку, тому загрози для чоловіка не було.

«Я думаю, людям важливо знати, що не можна стріляти в людей та вбивати їх за те, що вони звернули на під’їзну дорогу», — заявив на процесі суддя Адам Мішеліні.

Крім того, він зазначив, що чоловік, який стріляв у повний людей автомобіль, не розкаявся та брехав, даючи свідчення.

Експерти зазначають, що ця трагічна історія є наслідком кількох факторів, що на цей час поширені в американському суспільстві.

По-перше, легкий доступ до зброї, на тлі поширеного стереотипного мислення про право застосовувати її для захисту власності. За останні роки це призвело до зростання випадків неспівмірного насилля.

По-друге, судова система США часто проявляє надмірну поблажливість та м’якість до таких випадків, що підриває авторитет закону.

І по-третє, через ментальність, яка схвалює самосуд та помсту, замість апеляції до влади.

Для виправлення ситуації необхідно реформувати освіту та законодавство, а також боротися з маніпуляціями громадською думкою. Лише комплексний підхід дозволить змінити культуру насилля, що склалася в американському суспільстві.

Читати також:

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *