Сніжний шторм залишив без світла майже 300 000 людей у ​​США

Внаслідок сильного снігового шторму на північному сході США понад чверть мільйона будинків та підприємств залишилися без електрики.

Про це передає видання Reuters.

За інформацією агентства, без електрики залишилося понад 190 000 будинків та підприємств у штаті Нью-Йорк та ще 47 000 у Пенсільванії. Крім того, 32 000 клієнтів енергетичних компаній у штатах Мен та Вермонт також залишилися без електрики, — повідомили у проєкті Poweroutage US, створеному для відстеження даних про відключення електроенергії по всій території США.

Зазначається, що рясний снігопад тривав кілька днів, у деяких прибережних районах спостерігалися повені через високі хвилі. Через снігопад, що почався, жителі північно-східних штатів США отримали штормове попередження.

Енергетична компанія в Нью-Йорку National Grid у своїй заяві повідомила, що бригади оцінюють та усувають пошкодження.

«Сильний мокрий сніг, що триває, і вітер викликали широкомасштабні та значні руйнування в центральній, східній і північній частинах Нью-Йорка», — йдеться у заяві.

Національна метеорологічна служба (NWS) повідомила, що у Пенсільванії, Вермонті та Нью-Йорку випаде ще кілька сантиметрів снігу. Проте в агентстві повідомили, що накопичення снігу буде короткочасним, оскільки у вихідні очікується температура вище за 10 градусів за Цельсієм.

Нагадаємо, у лютому США та Канада постраждали від сильного зимового шторму.


Світлина: кадр з відео

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *