США готують допомогу Україні на 6,4 млрд доларів

Адміністрація президента США попросила Конгрес схвалити пакет допомоги Україні загальною вартістю 6,4 млрд доларів.

Як повідомляють світові агенції, 2,9 мільярда адміністрація Байдена має намір витратити на гуманітарну допомогу, а 3,5 мільярда — на військову допомогу.

США вже виділили $54 млн гуманітарної допомоги Україні

Фінансові кошти буде виділено для постраждалих від російського вторгнення українців, зазначив глава Держдепу. Держсекретар США Ентоні Блінкен повідомив про надання Україні гуманітарної допомоги на суму 54 мільйони доларів.

Про це йдеться у повідомленні голови Держдепу у Twitter.

США надають народу України додаткову гуманітарну допомогу на суму майже 54 мільйони доларів. Ця допомога дозволить гуманітарним організаціям підтримувати громадян України та тих, хто недавно постраждав від неспровокованого і невиправданого нападу Росії», – написав Блінкен.

Білий дім повідомив Конгресу, що йому знадобиться близько 6,4 млрд доларів нового фінансування у зв’язку з нападом Росії на Україну.

Фото: прапор США — Pixabay.com

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *