Последние новости
Стратегічні запаси нафти США скоротилися до найнижчого рівня з 1986 року

Нафтопереробні заводи працюють на максимум своїх можливостей. У червні поточного року США зі стратегічного запасу нафти експортували близько 5 млн барелів.

Про це повідомляє Reuters.

За даними американської митниці, четвертий за величиною нафтопереробний завод США Phillips 66 відвантажив 470 тис. барелів нафти, відправлених в італійський Трієст зі складу в Техасі. У Трієсті проходить трубопровід, яким нафта надходить на нафтопереробні заводи в Центральній Європі.

Наприкінці березня поточного року Байден заявив, що ухвалив рішення спрямовувати на ринок зі стратегічного запасу США в середньому по 1 млн барелів нафти на добу протягом найближчих шести місяців. За словами американського президента, це найбільший обсяг вивільнення нафти зі стратегічного запасу США в історії.

Останні експортні постачання пройшли у квітні. Три судна доставили нафту SPR до Європи, тим самим помогли замінити постачання російської нафти. Минулого місяця стратегічний запас нафти у Сполучених Штатах скоротився до найнижчого рівня з 1986 року«, — йдеться у повідомленнях.

Як пише видання, запаси сирої нафти в США є найнижчими з 2004 року, оскільки нафтопереробні заводи працюють на максимум. Нафтопереробні заводи на узбережжі Мексиканської затоки були завантажені на 97,9%, що є максимальним показником за три з половиною роки.

Ціни на бензин б’ють рекорди


У суботу, 2 липня, Джо Байден знову закликав постачальників бензину знизити ціни, що викликало критику з боку засновника Amazon Джефа Безоса. Нагадаємо, у червні середня ціна одного галону (3,785 л) бензину у США оновила історичний максимум, перевищивши $5«, — про це свідчать дані Американської автомобільної асоціації, яка відстежує розцінки більш ніж на 60 тис. АЗС у країні.

В червні вартість галона бензину марки Regular (відповідає АІ-92) піднялася у США до $5,004, а першого тижня після інавгурації Джо Байдена як президента США наприкінці січня 2021 року ціна становила $2,39.

Найвищі ціни на бензин у країні традиційно встановлюються у штаті Каліфорнія. Там автомобілісти зараз платять за один галон у середньому $6,42. Впевнене зростання роздрібних цін на бензин у Сполучених Штатах почалося наприкінці зими, ціни підскакують вище вже четвертий тиждень поспіль. Це відбувається на тлі підвищення світових нафтових цін, попри спроби Білого дому протистояти цій тенденції. Під час виступу у Білому домі Байден заявив, що адміністрація США навряд чи зможе у короткостроковій перспективі забезпечити зниження в країні вартості бензину та харчів.

Раніше повідомлялося, що у США не чекають зниження цін на бензин, інфляція у країні перебуває на максимальному рівні за чотири десятиліття.


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *