Последние новости
Тенісисту Джоковичу знову заборонили в’їзд до США через публічну відмову від вакцинації

Зірка світового тенісу Новак Джокович змушений буде пропустити два важливі американські турніри — «Індіан-Веллс» та «Маямі оупен» заради своїх принципів. «Я ніколи не був проти вакцинації, — сказав Джокович, але завжди виступав за свободу вибору в тому, що вводити у свій організм».

Сербському тенісистові Новаку Джоковичу відмовили у в’їзді до США для участі у двох турнірах Асоціації тенісистів-професіоналів (ATP). Про це у соцмережах повідомив сенатор Рік Скотт.

«Щойно нам повідомили, що Новаку Джоковичу відмовили у дозволі виступити на турнірах у США без вакцини від коронавірусу. Президент Джо Байден має негайно втрутитися та надати спортсмену право змагатися», – написав він.

Крім цього, сенатор зазначив необхідність скасувати мандат на вакцинацію для людей, які прибувають з інших країн.

Раніше Джокович зіткнувся з проблемами при в’їзді до Австралії на Australian Open через відсутність вакцинації його візу анулювали. Джокович стверджував, що лікарі дозволили йому в’їхати до Австралії для участі в турнірі Australian Open, оскільки незадовго до цього він перехворів на коронавірус.

Проте конфлікт завершився тим, що міністр імміграції Австралії Алекс Хоук особисто відкликав візу 34-річного тенісиста, пояснивши, що його присутність може призвести до «громадянських заворушень» і посилити антивакцинні настрої.

«Я ніколи не був проти вакцинації, — сказав Джокович, підтвердивши Бі-Бі-Сі, що щепився в дитинстві. — Але я завжди виступав за свободу вибору в тому, що вводитиме у свій організм».

Турнір в Індіан-Веллс пройде з 6 по 19 березня. Турнір у Маямі — з 19 березня по 2 квітня.

Раніше повідомлялося, що Новак Джокович залишився на першому місці у рейтингу Асоціації тенісистів-професіоналів (АТР). На вершині світового рейтингу він знаходиться 378-й тиждень. Таким чином, спортсмен побив рекорд тенісистки з Німеччини Штеффі Граф, яка посідала перше місце в рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA) 377 тижнів.

Джокович сказав, що сподівається на зміну вимог щодо вакцинації спортсменів, завдяки чому він зможе «грати ще багато років». Проте він готовий і відмовитися від перспективи стати, з погляду статистики, найкращим тенісистом в історії через свою позицію щодо вакцини. На запитання чому, він відповів так: «Тому, що принцип того, що я сам розпоряджаюся своїм тілом, важливіший за титули та все інше. Я хочу бути в гармонії зі своїм тілом настільки, наскільки це можливо».

Джокович додав, що «завжди щільно вивчав питання здоров’я, правильного харчування та режиму» і на його рішення вплинуло саме те, що зміни в дієті та в режимі сну сильно покращили його спортивну форму. Джокович уточнив, що питання вакцинації в майбутньому для нього залишається відкритим, «бо всі разом ми шукаємо найкращий спосіб впоратися з коронавірусом».

Джокович виріс між двома югославськими війнами. Його батьки, щоб син зміг стати тенісистом, продали сімейні коштовності та брали борги у лихварів. Джокович вільно володіє шістьма мовами та є найкращим у світі тенісистом. І ще він переконаний лібертаріанець та відстоює автономію особистості.Світлина: скриншот з відео

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *