У Монтані зійшли з рейок 25 вагонів із пивом

В американському штаті Монтана 25 вагонів вантажного поїзда, в яких перевозилося пиво, зійшли з рейок, їх вміст вилився на землю і в водоймище, що поблизу.

Про це повідомляє NBC Montana.
Аварія сталася неподалік гарячих джерел 2 квітня, вміст вилився в річку Кларк Форк в окрузі Сандерс приблизно о 09:20 за місцевим часом.

За повідомленнями місцевої влади, при сході вагонів із рейок ніхто не постраждав, небезпеки для населення та навколишнього середовища також немає. Montana Rail Link, якій належить залізниця, знає про ситуацію, але компанія, що володіє поїздом, ще не визначена, — повідомляє NBC Montana. Офіс шерифа округу Сандерс не відповів на численні запити Fox News про коментарі для громадськості.

Губернатор Монтани Грег Джіанфорте написав у Twitter, що знає про інцидент і готовий «мобілізувати ресурси штату».

Це не перший випадок аварії вантажного поїзда в США за останній місяць.

Побоювання з приводу зношеності та стану залізниць у США залишаються високими. Раніше в американському штаті Огайо з рейок зійшли 50 вагонів вантажного поїзда, який перевозив небезпечні хімічні речовини.

Раніше, 30 березня, у Міннесоті США зійшли з рейок кілька вагонів поїзда з етанолом. Повідомляють, що катастрофа сталася на західній околиці міста Реймонд в окрузі Кандійохай. Місцевих жителів евакуювали до Прінсбурзької школи. Генеральний директор зі зв’язків із громадськістю BNSF Railway Олена Кент заявила, що поїзд перевозив змішані вантажі, у тому числі етанол та кукурудзяний сироп.

Катастрофа в Монтані сталася менш ніж через тиждень після того, як поїзд із 70 вагонів, що перевозив небезпечні матеріали, зійшов з рейок у Північній Дакоті. Про травми та загрозу навколишньому середовищу також не повідомлялося. Офіційні особи заявили, що 31 із 70 вагонів зійшли з рейок, деякі з них перевозили небезпечні матеріали, а бригади виявили витік рідкого асфальту. Пожеж у результаті сходу вагонів із рейок зафіксовано не було. За даними Canadian Pacific, загрози громадській безпеці немає, «оскільки поряд із місцем події немає водних шляхів і нема потреби в евакуації».

15 березня у штаті Аризона вантажний поїзд, який перевозив небезпечні матеріали, також зійшов із рейок. Інцидент стався неподалік міста Топок, поблизу кордону з Каліфорнією та Невадою. Про причини аварії та вантаж, що перевозився, не повідомлялося.

Світлина: nbcmontana.com

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “У Монтані зійшли з рейок 25 вагонів із пивом

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *