У Нью-Йорку мешканців готують до ядерного вибуху (+Відео)

Департамент з надзвичайних ситуацій Нью-Йорка опублікував відеоінструкцію з алгоритмом, як саме мешканцям міста діяти у разі ядерного удару.

Знайти ролик можна на сторінці департаменту у YouTube.

У ролику не пояснюється, чому у Нью-Йорку може статися ядерний вибух. «Не питайте мене, чому чи як», — каже ведуча в чорному костюмі та просить мешканців Нью-Йорка запам’ятати головні правила поведінки при ядерній атаці.

1. Сховатись у приміщенні. «Сидіти в машині — не варіант, — зазначає жінка. — Залишайтеся всередині, закрийте всі двері та вікна, якщо є підвал — ховайтеся там».
2. Триматися якнайдалі від вікон.
3. Спробувати знайти джерело інформації про те, що відбувається.
4. Люди, які під час удару були на вулиці, повинні негайно змити з себе радіоактивний пил. Потрібно зняти з себе весь одяг і запакувати його в поліетилен.

5. У разі ядерного удару не можна виходити з будинків без дозволу влади.


У Росії, в свою чергу, похвалилися початком серійного виробництва міжконтинентальної ядерної ракети — МБР РС-28 «Сармат», що здатна доставити головну частину, що розділяється, масою до 10 тонн у будь-яку точку світу через Північний або Південний полюси.

Міжконтинентальна балістична ракета (МБР) «Сармат» розроблена в Державному ракетному центрі імені академіка В. П. Макєєва (входить до Роскосмосу), виробник — завод «Красмаш» (входить до Роскосмосу). Перший пуск міжконтинентальної балістичної ракети «Сармат» було здійснено з космодрому Плесецька в Архангельській області 20 квітня. Він пройшов успішно, було підтверджено розрахункові характеристики на всіх етапах польоту ракети.

У Москві на випадок ядерної війни засекретили адреси бомбосховищ

У Москві адреси бомбосховищ, а також інформація про їх кількість та готовність до використання є «державною таємницею». Це з’ясував депутат Мосміськдуми від Комуністичної партії РФ Євген Ступін. Він надіслав офіційний запит до мерії про розташування притулків у районах проживання його виборців – Некрасівка, Косино-Ухтомський, Новокосине, Вихіно-Жулебіне, Вешняки.

«У зв’язку з тим, що держпропаганда та окремі депутати періодично загрожують іноземним державам ядерними ударами, очевидно, що зростає ризик завдання по Москві ударів у відповідь», — пояснив бажання отримати такі відомості депутат. Натомість отримав відповідь, що дана інформація є засекреченою.Ілюстративна світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *