У Новому Орлеані відкрився Сезон карнавалів

Цього року свято таки пройде, попри інтенсивне зростання кількості випадків COVID-19, спричинене штамом «Омікрон».

За даними Департаменту охорони здоров’я Луїзіани, карнавал відбувається, всупереч повідомленню про 10403 нових випадків Covid-19 у штаті станом на середу.

Жителі Нового Орлеана (штат Луїзіана, США) відкрили у минулий четвер сезон карнавалів, що передує березневому фестивалю – Марді Гра», — повідомляє Associated Press.

Карнавал офіційно починається щороку 6 січня (на 12-й день після Різдва), як правило, досягає бурхливої кульмінації на свято Марді Гра, або «Жирний вівторок», яке цього року випадає на 1 березня.

У 2021 році парад було скасовано через пандемію коронавірусу.

Цього року у вуличному автомобільному пробігу буде брати участь менше учасників, і кожен водій повинен буде показати підтвердження вакцинації та одіти маску.

Новий Орлеан, штат Луїзіана, карнавал розпочався в минулий четвер, вперше за два роки після того, як міське святкування Марді Гра у 2020 році було названо «основним розповсюджувачем» Covid-19. Актор Браян Кренстон став монархом параду Орфея у 2020 році!

Доктор Сюзан Хассіг, епідеміолог з Університету Тулейна, стверджує, що захід 2022 року є безпечним, оскільки рівень вакцинації в Новому Орлеані високий. Проте, згідно з офіційною статистикою штату, лише близько 65 відсотків населення міста повністю вакциновані.

Для Хассіг цьогорічний парад — дуже важливе дійство. Епідеміолог взяла участь у своєму першому параді у 2006 році, коли місто відбудовувалося після катастрофічної повені внаслідок урагану Катріна.

«Для Нового Орлеану надзвичайно важливо з фінансової точки зору, щоб все пройшло добре, оскільки подія приваблює туристів», – сказала доктор Сюзан Хассіг, зазначивши, що не планує відвідувати жодних зібрань, що у приміщенні.


Світлини: Getty Images

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *