Последние новости
У США понад 30 людей врятували з плавучої брили льоду (+ФОТО)

Понад 30 людей було врятовано з плавучої крижини, що відкололася від берега у штаті Вісконсин. Громадськість вже попередили триматися якомога далі від льодовиків.

Рятувальники округу Браун, штат Вісконсин, отримали повідомлення, що близько 10:17 ранку за місцевим часом у суботу кілька людей опинилися на великому шматку льоду», — повідомляє телеканал ABC News. 

Представник поліції заявив, що люди знаходилися на крижаному уламку, що відірвався, близько 90 хвилин. Шматок льоду відірвався від берегової лінії через баржу, що проходила поблизу. 

В управлінні шерифа округу Браун повідомили, що більшість з врятованих людей у момент інциденту займалися  рибалкою.

Люди опинилися у  пастці після того, як крижина відірвалася від берегової лінії біля мису Комфорт у Грін-Бей. Хоча спочатку повідомлялося, що було врятовано 27 людей, пізніше було підтверджено, що на льоду було 34 особи. 

Рух барж призвів до ослаблення льоду «вздовж східного берега затоки», зазначив офіс шерифа округу Браун у пості на Facebook. За словами  Джона Бейна з офісу шерифа округу Браун, рятувальна команда здійснювала кілька поїздок, і крижина рухалася щоразу, коли рятувальники поверталися за черговою групою людей.

На момент закінчення рятувальних робіт крижина була вже за півтора кілометра від берега.

«Хоча крижина здавалася досить стабільною, її стан швидко погіршувався і лід тріскався під час руху, коли відкрита вода била по краю», — зазначили в офісі шерифа.

Рятувальні роботи було завершено протягом двох годин, і, як повідомляється, ніхто з врятованих не постраждав і не потребував медичної допомоги.

Офіс шерифа поділився деякими фотографіями порятунку, назвавши це надзвичайно небезпечною ситуацією. Також попередили людей, щоб вони уникали прогулянок льодом. 

У Департаменті природних ресурсів Вісконсину зазначили, що «точної відповіді» на питання, коли лід безпечний, не існує, додавши, що «не існує такого поняття, як 100% безпечний лід». Агентство заявило, що неможливо визначити міцність льоду, просто з огляду на такі фактори, як його вік, зовнішній вигляд чи товщина. 

Люди повинні пам’ятати деякі важливі поради щодо безпеки взимку, такі як тепло одягатися і не ходити поодинці. Слід добре знати район та уникати поїздок уночі або в умовах обмеженої видимості. Також, слід носити із собою стільниковий телефон у водонепроникному чохлі та мати засоби захисту, такі як льодостави, рятувальний жилет та мотузку.

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “У США понад 30 людей врятували з плавучої брили льоду (+ФОТО)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *