У США літак впав на автостоянку, моторошний момент потрапив на відео

У США, в місті Медфорд штат Орегон, неподалік автосалону впав з неба прямо на автостоянку гвинтовий літак. Моторошний момент падіння потрапив на відео. 

Момент аварії опубліковано на Twitter-акаунті місцевих ЗМІ @NewsWatch12.

Інцидент трапився у неділю, 5 грудня. На розміщених у мережі кадрах можна побачити, як літак упав на землю під кутом майже 90 градусів — за кілька секунд на місці падіння з’явився яскравий спалах світла і почали валити темно-фіолетові клуби диму. 

Як повідомляє The Oregonian, в результаті краху загинув єдиний пасажир повітряного судна. Подробиці та причини авіакатастрофи  на разі не розкриваються, в справі триває слідство. 

Раніше в жовтні в американському місті Санті, штат Каліфорнія, легкомоторний літак упав на житлові будинки та спалахнув. Внаслідок краху постраждали як мінімум дві будівлі, автофургон та пожежний гідрант. 


Світлина: Stockphoto 

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *