Последние новости
У США вперше протестували безпілотний бойовий гелікоптер Black Hawk (+Фото)

Система автопілота, що тестується на Black Hawk, покликана знизити робоче навантаження на екіпаж, щоб можна було зосередитися на виконанні інших завдань.

Американське Агентство передових оборонних дослідницьких проєктів Пентагону DARPA відзвітувало про проведення випробувальних польотів гелікоптера UH-60A Black Hawk, оснащеного експериментальною системою автоматизації управління (ALIAS).

У лютому вертоліт безпечно завершив випробувальні польоти без пілота у штаті Кентуккі, передає darpa.mil.

Цей вертоліт оснащений технологіями автономії Sikorsky MATRIXTM, що складають ядро ​​ALIAS та покликані покращити виконання екіпажами їх місій, надаючи допомогу при польотах з обмеженою видимістю або без зв’язку.

ALIAS (Aircrew Labor In-Cockpit Automation System) позиціонується як гнучка автоматизація для наявних пілотованих суден, що забезпечує безпечне скорочення операцій екіпажу. Система також є платформою для інтеграції додаткових можливостей автоматизації під конкретні місії.

«Завдяки зниженню робочого навантаження пілоти можуть зосередитися на управлінні військовою місією, а не на механіці. Це унікальне поєднання програмного та апаратного забезпечення автономності зробить польоти «розумнішими» та безпечнішими», — зазначив Стюарт Янг, керівник програми в Управлінні тактичних технологій DARPA.

Зазначається, що навіть у найсучасніших автоматизованих повітряних суднах пілоти все одно мають керувати складними інтерфейсами та реагувати на непередбачені ситуації. Система ALIAS покликана спростити роботу екіпажу, підтримуючи виконання місії від зльоту до посадки, включаючи автономне реагування на непередбачені ситуації, наприклад збої систем ВС.


Світлини: An autonomous Black Hawk. DARPA

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *