У США з 8 листопада відкриваються кордони для повністю щеплених пасажирів

Сполучені Штати Америки відкривають в’їзд для іноземців, повністю щеплених вакцинами, схваленими регулятором США чи ВООЗ.


Про це з посиланням пише CNN.


Вже в цей понеділок, 8 листопада, Сполучені Штати відчиняють свої двері для щеплених пасажирів з держав, які були закриті для в’їзду протягом 20 місяців.


Це стосується мандрівників, які перетинають сухопутні кордони й прилітають у міжнародні аеропорти країни. Отримання вакцинації є ключовою вимогою для  іноземців, які сподіваються в’їхати до Сполучених Штатів.
Діти до 18 років звільняються від обов’язкової вакцинації.


Центри з контролю та профілактики захворювань у США (CDC) вважають повністю щепленими осіб після отримання другої дози вакцини Pfizer або Moderna, або через два тижні після отримання одноразової дози вакцини Johnson&Johnson.


За даними CDC, ті, хто отримав вакцини, схвалені для екстреного застосування Всесвітньою організацією охорони здоров’я – такі як вакцина AstraZeneca – також вважаються повністю щепленими. Це ж стосується і щеплених китайськими препаратами Sinovac та Sinopharm.


Оскільки російська вакцина “Спутник V” не входить в екстрений список ВООЗ, зняття обмежень не стосуватиметься людей, які зробили ін’єкції цього препарату.


Невакцинованим іноземцям буде заборонений в’їзд в Сполучені Штати


Іноземцям, які планують вилетіти в Сполучені Штати, необхідно буде довести наявність вакцинації перед посадкою і надати негативний результат тесту на коронавірус протягом трьох днів після в’їзду.


За словами речника Delta Моргана Дарранта, багато рейсів Delta, які мають прибути в понеділок вже заповнені на 100% із високим коефіцієнтом завантаження протягом наступних тижнів. За його словами, за шість тижнів після оголошення про відкриття авіапольотів, в США кількість міжнародних бронювань у Delta зросла на 450%.

Міжнародний аеропорт Джона Ф. Кеннеді в Нью-Йорку відкриває більше міжнародних рейсів з понеділка 8 листопада.

Фото: Спенсер Платт/Getty ImagesАвіакомпанії повертають до роботи співробітників і літаки, відсторонені через пандемію


За даними Управління аеропорту Нью-Йорка та Нью-Джерсі, кількість міжнародних рейсів у понеділок збільшаться на 11% у порівнянні з аналогічним днем жовтня минулого року. В міжнародні аеропорти Ньюарк Ліберті та Джона Кеннеді заплановано прибуття 253 рейсів.

Для міжнародних авіаперевезень планується поступове відновлення. Згідно з даними авіаційної аналітичної компанії OAG, кількість заповнених місць до США з Європи в грудні цього року, за прогнозами, становитиме близько 67% в порівнянні до показника в грудні 2019 року.До чого слід підготуватися


Сполучені Штати в основному відкриті, хоча існують деякі державні та місцеві обмеження, які все ще діють.
Наприклад, на Гаваях, Іллінойсі, Нью-Мексико, Неваді, Орегоні та Вашингтоні слід в літаку одіти маску. У Вашингтоні, округ Колумбія та Пуерто-Ріко, також обов’язкові маски в усіх громадських приміщеннях.

У деяких містах, у тому числі в Нью-Йорку та Сан-Франциско, існують вимоги щодо вакцинації для критих громадських місць, включаючи ресторани.

У Нью-Йорку, Маямі та Лос-Анджелесі прогнозують найбільш значний потік іноземних пасажирів. Це найпопулярніші напрямки для іноземців у цьому святковому сезоні.

Центри з контролю та профілактики захворювань у США (CDC) оприлюднили повний список вимог щодо авіаперельотів на своєму вебсайті. Іноземці повинні відповідати критеріям CDC, тобто бути «повністю вакцинованими», мати при собі відповідну паперову та цифрову документацію. Авіакомпанії відповідають за збір та перевірку цієї інформації від авіамандрівників.

Більше інформації про документацію можна знайти на сайті CDC.


Крім щеплення авіамандрівникам слід пред’явити додатково негативний тест на Covid-19. Тестування є обов’язковим для всіх повністю вакцинованих пасажирів віком від 2 років, незалежно від національності. Пасажири повинні виконати та пред’явити негативний результат тесту на Covid-19 протягом трьох днів після відправлення рейсу до Сполучених Штатів.

Невакциновані американці та дуже обмежена кількість невакцинованих міжнародних мандрівників, які звільнені від вимоги вакцинації, повинні пройти тест протягом одного дня після від’їзду до США.

Багато авіакомпаній мають на своїх вебсайтах мобільні додатки та портали, де можна обробляти в цифровому вигляді інформацію про вакцинацію та тестування.

Більшість пасажирів Delta на міжнародних маршрутах, які прямують до США, можуть безпосередньо завантажити та перевірити статус вакцинації за допомогою інструменту Delta FlyReady. Мобільний цифровий медичний квиток British Airways VeriFly працює на всіх рейсах BA до США, — це підтвердили в авіакомпанії.


Видруковані копії також є гарною ідеєю на випадок коли б загубилися телефон/сумка/рюкзак/ тощо.


News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *