Последние новости
Виборці Каліфорнії проти виплат репарацій афроамериканцям

Нове опитування показало, що більшість виборців Каліфорнії виступають проти надання грошових репарацій нащадкам афроамериканських рабів.

Згідно з опитуванням, проведеним Інститутом державних досліджень Каліфорнійського університету в Берклі за підтримки газети Los Angeles Times, 59% виборців Каліфорнії виступають проти виплати готівки як компенсації дорослим чорношкіром американцям, а 29% підтримують цю ідею. Крім того, 40% респондентів заявили, що вони категорично проти грошових репарацій.

Опитування відбулося після того, як губернатор Каліфорнії Гевін Ньюсом підписав у 2020 році законопроєкт про створення Каліфорнійської цільової групи з репарацій, метою якої є вивчення можливості реалізації програми репарацій у штаті.

«Як нація, ми зможемо по-справжньому процвітати лише тоді, коли кожен з нас матиме можливість процвітати. Наша хвороблива історія рабства перетворилася на структурний расизм і упередженість, вбудовані в наші демократичні та економічні інститути», — сказав тоді Ньюсом. «Багате різноманіття Каліфорнії є нашим найбільшим надбанням, і ми не відмовимося від цього моменту, щоб виправити дискримінацію та несприятливі умови, з якими все ще стикаються чорношкірі каліфорнійці та кольорові люди».

Губернатор Каліфорнії Гевін Ньюсом виступає в Сакраменто, Каліфорнія. (AP Photo/Хосе Луїс Вільєгас)


Раніше цього літа Каліфорнійська цільова група з відшкодування збитків опублікувала свій остаточний звіт, в якому рекомендувала чорношкірим жителям, які відповідають критеріям, отримувати від штату грошові виплати до 1 мільйона доларів. У звіті також пропонуються інші переваги, у тому числі усунення заборгованості з аліментів та надання безкоштовного навчання у державних коледжах. Грошові рекомендації спрямовані на розв’язання таких проблем, як нерівність у сфері охорони здоров’я, житлова дискримінація та масове позбавлення волі.


Наприклад, цільова група пропонує, щоб нащадки рабів, які мають на це право, отримували 13 619 доларів щорічно за кожний рік проживання у Каліфорнії для усунення нерівності у сфері охорони здоров’я. У пропозиції також пропонується компенсувати 2352 долари за кожен рік проживання з 1971 по 2020 рік, період, відзначений війною з наркотиками, щоб врахувати масові тюремні ув’язнення та понаднормову службу поліції для контролювання порядку.

Читати також:

У Сан-Франциско підготували масштабні пропозиції щодо виплати репарацій за рабство

Байден назвав рабство «первородним гріхом Америки»Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Виборці Каліфорнії проти виплат репарацій афроамериканцям

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *