Влада Мексики очистила один з таборів мігрантів на кордоні зі США

Мексиканська влада очистила тимчасовий табір мігрантів у північному прикордонному місті Рейноса, в якому проживало близько 2000 осіб.

Про це повідомляє Reuters.

За даними Мексиканського інституту міграції (INM)
, табір Рейноса утворився у березні 2021 року одразу поряд з кордоном США та містом Мак-Аллен, штат Техас. Захисники мігрантів були занепокоєні через розташування табору в одному з найнебезпечніших прикордонних міст Мексики. Біженці, включно з сім’ями та маленькими дітьми, провели місяці, живучи в таборі в надії колись потрапити до США.

Тепер мігранти, багато з яких вихідці з Гватемали, Сальвадора, Гондурасу та Гаїті, були доставлені до притулку під наглядом місцевої поліції та Національної гвардії.

Засновниця американської групи допомоги Solidarity Engineering, яка надавала питну воду та туалетне приладдя для мешканців табору, Кріста Кук сказала, що 400 людей, у тому числі близько 150 дітей, все ще залишалися в таборі Рейноса.

Нагадаємо, табори мігрантів на кордоні США та Мексики виросли під час пандемії коронавірусу після указів у міграційній сфері колишнього президента США Дональда Трампа. Нинішній глава Білого дому Джо Байден анулював імміграційну програму свого попередника.

Проте рішенням суду її було відновлено, і США повернули перших двох мігрантів до Мексики з моменту відновлення міграційної програми, прийнятої за президентства Трампа. Крім того, американська влада затримала 1,7 мільйона мігрантів на кордоні США та Мексики, що є найбільшим показником за всю історію.

Раніше тисячі мігрантів на півдні Мексики також прийняли пропозицію уряду залишити караван, що прямує до США, в обмін на мексиканські візи.Світлина: ілюстративне фото з відкритих джерел, фото одного з таборів на кордоні Мексики та США

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *