Американська школа випустить одразу 35 пар близнюків (+Відео)

У техаській школі пройде незвичайна випускна церемонія – щоб отримати свої атестати, на сцену в актовому залі вийдуть трійнята та 35 пар близнюків.

Про це повідомляє агентство United Press International.

За даними офіційних осіб, випускний клас, в якому навчаються трійнята і 35 пар близнюків, є найбільшою кількістю братів і сестер, які будь-коли перебували разом в одному навчальному закладі в штаті Техас.

Наголошується, що церемонія вручення дипломів запланована на кінець травня.

Крім близнюків, які схожі як дві краплі води, є також пари двійнят про кровні зв’язки яких з першого погляду ніхто б не здогадався.

Раніше, у США в 2017 році середня школа Нового Тріра (Віннетка, штат Іллінойс) встановила два рекорди Гіннесса, один з яких став світовим рекордом: 45 пар близнюків і 1 трійня відвідували цю школу.

Світлина: скриншот з відео

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “Американська школа випустить одразу 35 пар близнюків (+Відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *