Дорослі в США купують собі дитячі іграшки на $9 млрд на рік

Це чверть американського ринку.

Дорослі американці, які купують дитячі іграшки для себе, є одними з ключових драйверів зростання ринку в США, поряд з інфляцією», — згідно з маркетинговим дослідженням NPD Group.

Так, за даними компанії, на дорослих припадає 9 млрд доларів з продажів іграшок на рік, або чверть всього американського ринку.

«Дорослі ігромани» — ця група, до якої NPD відносить людей у віці від 12 років, стабільно робить свій внесок в індустрію протягом багатьох років завдяки популярності колекційних іграшок, настільних ігор та інших тематичних предметів з франшиз знаменитих фільмів, коміксів і мультиків, — наводить результати дослідження NPD канал новин CNBC.

При цьому показник продаж іграшок серед дорослих особливо зріс під час пандемії, коли у людей виникло більше вільного часу на свої захоплення. Виробники іграшок, своєю чергою, вловили цей тренд і почали створювати продукти саме для таких споживачів, які отримали назву kidults (дорослі діти). Так, Lego випустила кілька лінійок іграшок, прив’язаних до популярних фільмів, включаючи «Месників», Hasbro випустила колекцію іграшок Black Series по «Зоряним війнам», а Mattel розвиває іграшки Barbie та Hot Wheels.

Водночас деякі компанії й самі почали знімати фільми, щоб підтримувати лінію іграшкових персонажів. Mattel, наприклад, брала участь у створенні фільму «Барбі», який вийде влітку 2023 року, а Hasbro викупила розважальну компанію eOne, яка випустить фільм за мотивами настільної гри «Підземелля драконів» у березні.

Тим часом ще одним фактором, який підтримує продажі в секторі цього року, є інфляція. Продаж у кількісному вираженні у перші три квартали 2022 року знизилися на 3%, проте зростання цін компенсувало це зниження та сприяло підйому продажів у грошах на 3%», — підсумовує NPD.


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Дорослі в США купують собі дитячі іграшки на $9 млрд на рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *