Конгресмен Френч Гілл претендує на посаду голови Комітету фінансових послуг Палати представників США

Конгресмен-республіканець Френч Гілл оголосив про свої наміри балотуватися на посаду голови впливового Комітету фінансових послуг Палати представників Конгресу США. Гілл відомий своєю прихильністю до криптовалютної індустрії.

Нагадаємо, наприкінці січня поточний голова комітету Патрік Макгенрі повідомив, що не буде переобиратися на новий термін. Саме його крісло і планує зайняти Френч Гілл у разі перемоги Республіканської партії на проміжних виборах до Палати представників восени 2024 року. Про це повідомляє видання The Block.

«Конгресмен Гілл провів консультації зі своїми колегами щодо можливості обіймати посаду голови Комітету фінансових послуг після оголошення Патріком Макгенрі про відмову від переобрання, — повідомила прессекретар Гілла Брук Нетеркотт. — Спираючись на ці розмови, а також свій 40-річний досвід у державному та приватному фінансових секторах, конгресмен Гілл вирішив балотуватися на посаду голови комітету».

Френч Гілл очолює підкомітет з цифрових активів при Комітеті фінансових послуг і став відомим завдяки своїй роботі над законопроєктами щодо регулювання стейблкоїнів та комплексного регулювання криптогалузі. Конгресмен висловлював оптимізм щодо прийняття обох законів.

«Конгресмен Гілл став лідером у питанні створення потужних регуляторних рамок для цифрових активів, — прокоментував віцепрезидент Торгової палати цифрової комерції Коді Карбоне. — Ми з нетерпінням чекаємо на подальшу співпрацю з ним у напрямку формування правил, які сприятимуть інноваціям та забезпечуватимуть правову визначеність».

Окрім Гілла, на посаду голови Комітету фінансових послуг також претендував республіканець Блейн Люткемейєр з Міссурі, проте останній зняв свою кандидатуру, оголосивши про відхід з Конгресу в січні цього року.

Отже, якщо Республіканська партія зберігатиме більшість у Палаті представників після листопадових виборів, Френч Гілл матиме реальні шанси стати одним з провідних архітекторів законодавчого регулювання криптоіндустрії в США. Його криптопрогресивні погляди відкривають можливості для подальшого розвитку інноваційних технологій в Сполучених Штатах.

Читати також:

На шляху до цифровізації: ФРС запустила власну платіжну систему, готовий законопроєкт регулювання крипторинку

Трамп обіцяє заборонити цифровий долар ФРС

Світлина: The Block

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *