Під час бойових дій в Україні загинув ще один громадянин США

Під час бойових дій в Україні загинув громадянин США Стівен Забельський.

Це сталося 15 травня», — повідомляє New York Post.

Некролог, який було виявлено, написано членами родини 52-річного американця.

Зазначається, що Забельський став щонайменше другим американцем, який загинув в Україні на війні. Джерело газети в Держдепі повідомило, що відомство підтримує зв’язок із сім’єю американця і надає «всю можливу консульську допомогу».

Забельський був ветераном Сухопутних військ США. Йому було 52 роки, у нього залишилися дружина та п’ятеро пасинків.

Раніше повідомлялося про загибель в Україні громадянина США Віллі Джозефа Кенселла. Віллі Джозеф Канселл, 22-річний колишній морський піхотинець США, був убитий в Україні у квітні. Він був першим американцем, про смерть якого офіційно повідомили органи влади.

Повідомляється ще про трьох громадян США, які були захоплені в полон російськими солдатами в зоні воєнних дій на Донбасі: 39-річний Александр Джон-Роберт Друке з Таскалуси, штат Алабама та 27-річний Енді Тай Нгок Хуінх із Хартселла, штат Алабама — чоловіки воювали разом з українськими військами на північ від Харкова. Третій американець, якого Держдепартамент визнав зниклим безвісти в Україні — ветеран морської піхоти США Грейді Курпасі. Востаннє його дружина та близькі друзі чули про Курпасі ще у квітні.


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “Під час бойових дій в Україні загинув ще один громадянин США

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *