Семирічна дівчинка стала наймолодшою ​​оперною співачкою у світі (+Відео)

Семирічна мешканка США Вікторія Брінкер увійшла до Книги рекордів Гіннесса, ставши наймолодшою ​​оперною співачкою у світі.

Зовсім юна Вікторія встановила рекорд у віці семи років після участі у восьми професійних виступах на шоу «Вогні та легенди» Піттсбурзького громадського театру у 2019 році.

«Я рано заговорила і почала співати у два роки. У віці двох-трьох років я запам’ятовувала тексти цілих компакт-дисків. Я завжди співала», — сказала журналістам Вікторія Брінкер.


За словами дівчинки, вона зацікавилася оперою незадовго до свого 6-річчя, коли її познайомила із цим видом мистецтва мама. «Мені подобаються складні аранжування, техніка, необхідна для співу, всі ці прогони та різні мови, якими написані арії», — сказала вона.

Вікторію Брінкер було запрошено на Lo Show Dei Record, італійську телепередачу про рекорди Гіннесса, і під час шоу їй вручили сертифікат, що підтверджує її досягнення. Наразі діапазон Вікторії становить три октави, і вона може виконувати серенади семи мовами.

Ознайомитися з досягненнями юної оперної діви можна, зокрема, на її сторінці в соціальній мережі Facebook.


Фото: facebook.com/tinyoperasinger

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *