Последние новости
США: через страйк пілотів скасовано 120 рейсів

Понад 120 авіарейсів скасували в США через страйк пілотів, що пройшов біля міжнародного аеропорту «Анкоридж» імені Теда Стівенса — головного аеропорту штату Аляска в п’ятницю, 1 квітня.

Про це повідомляє Alaskas News Source.

Співробітники Alaska Airlines зажадали від керівництва компанії покращити умови праці та збільшити штат. Попит на квитки за останні кілька тижнів різко зріс. Люди поспішають на весняні канікули. Проте, перевізник до такого збільшення пасажиропотоку виявився не готовим. Під час пандемії авіакомпанії довелося сильно зменшити витрати, а також скоротити частину працівників.

Ліза Букер, капітан Alaska Airlines: “Це інформаційний пікет. Ми тут для того, щоб дати зрозуміти нашому керівництву, що настав час для підписання нового контракту”.

Менеджер із зовнішніх зв’язків Alaska Airlines Тім Томпсон повідомив у електронному листі, що скасовані рейси становлять приблизно 9% їхнього загального авіапотоку, що зачіпає понад 15 000 пасажирів. Томпсон заявив, що рейси були скасовані через нестачу пілотів.

У електронному листі представники асоціації пілотів написали, що до пілотів Аляски приєдналися інші пілоти, які пікетували у великих містах західного узбережжя, а також такі мітинги відбулися й у Канаді.

До слова, авіакомпанія Alaska Airlines працює над відшкодуванням збитків у розмірі 2,3 мільярда доларів від пандемії COVID-19, і нещодавно запропонувала найвищу заробітну плату для капітанів у розмірі 280 доларів США на годину, а для пілотів авіастатку — 100 доларів США на годину.Світлина: ілюстративне фото зі стоку

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “США: через страйк пілотів скасовано 120 рейсів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *